ورود در سامانه معاملاتh
۱۳۹۸ بيست و نهم دي
سامانه مناقصات و مزايده هاي شركت توزيع نيروي برق خراسان رضوي
 جهت شركت در مناقصات و مزايده ها ابتدا از طريق لينك ثبت نام در سامانه ثبت نام كرده و نام كاربري و رمز عبور موردنظر خود را وارد كرده سپس مي توانيد از طريق لينك ورود به سامانه با نام كاربري و رمز عبوري كه در فرم ثبت نام براي خود انتخاب كرده ايد وارد سامانه شويد.
بعد از واردشدن به سامانه از طريق  گزينه مشاهده ليست معاملات، ليست مناقصه ها و مزايده هاي جاري را مشاهده نماييد و با انتخاب دكمه "مشاهده" جزئيات مربوط به معامله انتخاب شده را ببينيد.
در صورت نياز به ثبت نام در معامله انتخاب شده، از فرم نمايش جزئيات  معاملات لينك ثبت نام در مناقصه جاري را انتخاب كنيد و از فرم ظاهر شده نام و نام خانوادگي خود را وارد نموده و كليد ثبت اطلاعات را كليك نماييد. پس از اين بايد منتظر تاييد مدير باشيد. درصورتي كه مدير شمارا تاييد نمايد، ليست فايل هاي خصوصي معامله مورد نظر براي شما نمايش داده مي شود و مي توانيد فايل هاي مربوطه را از جدول نمايش داده شده دريافت كنيد.
منوی دسترسیمنو دسترسی
ورود در سامانه معاملات
نام کاربري
کلمه عبور

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

وزارت نیروشرکت مادر تخصصی توانیروزارت کشورپایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوریپایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
هر گونه کپی برداری از محتوای این وبسایت فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است.آدرس: مشهد، بلوار فرهنگ، بین فرهنگ 16 و 18 تلفن : 38937290 051 فکس : 38937270 051copyright