عضویت و ورودh
۱۳۹۸ بيست و ششم مرداد
منابع انساني بزرگترين سرمايه شركت است

مديرعامل با تأكيد بر 5s و پيشنهادات كايزني ؛

منابع انساني بزرگترين سرمايه شركت است

كليدواژه هايي همچون سلامت و انضباط كاري ، استقرار 5s ، پيشنهادات كايزني ، ايجاد رضامندي در مشتركين ، انجام كار بدون عيب و نقص ، رفع ايرادات قراردادهاي پيمانكاري و استفاده از تكنولوژي و فناوري اطلاعات مهمترين تأكيدات مديرعامل در اولين بازديد رسمي از مديريت برق شهرستان بود .

به گزارش دفتر روابط عمومي مهندس ذبيحي با حضور در جمع كاركنان مديريت برق شهرستان هاي خواف و رشتخوار ، ضمن بازديد از واحدهاي مختلف و ديدار با كاركنان ، طي سخناني با تأكيد بر ضرورت رعايت سلامت اداري و انضباط كاري و حفظ عدالت در برخورداري مشتركين تمام نقاط استان از شرايط و امكانات يكسان كه وزير نيرو نيز در جهت ايجاد رضامندي در مشتركين بر آن تأكيد دارند ، منابع انساني را بزرگترين سرمايه شركت دانست و وجود نيروهاي جوان و پرانگيزه را يكي از امتيازات شركت برشمرد كه ضرورت دارد با هدايت صحيح ، افزايش بهره وري و جلوگيري از هدردادن منابع گام هاي خوبي كه در گذشته برداشته شده ، با سرعت و دقت بيشتري به پيش ببريم .

مديرعامل پيشنهادات كايزني را به عنوان محرك سيستم كه عامل ايجاد جنب و جوش بيشتر در تمامي سطوح سازمان است را مورد توجه قرار داد و استقرار سيستم هاي مديريتي از جمله 5s را به عنوان يكي از اولويت هاي شركت برشمرد .

حفظ ايمني كار و انجام كار بدون عيب به منظور حفظ منابع مادي و معنوي شركت و حفظ سلامتي كاركنان ، توجه به نيروهاي شركت هاي پيمانكاري و اصلاح نواقص قرارداد در جهت تأمين معيشت مناسب در چارچوب قوانين و مقررات ، بازسازي ناوگان خودرويي و تجهيزات عمومي شبكه از جمله تأكيدات مديرعامل در اين ديدارها بود .

لازم به ذكر است مديران برق شهرستان هاي خواف و رشتخوار نيز طي نشستي با حضور مسئولين واحدها ، گزارش اقدامات شهرستان را ارائه نمودند .

1397/12/04 :تاریخ به روز رسانی
239 :تعداد بازدید
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
منوی دسترسیمنو دسترسی
اطلاع رسانیاطلاع رسانی
سال 1397 ,حمایت از کالای ایرانی
استانداری خراسان رضویشرکت مادر تخصصی توانیروزارت نیروپایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوریپایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
آدرس: مشهد، بلوار فرهنگ، بین فرهنگ 28 و 30 تلفن : 38937290 051 فکس : 38937270 051 کد پستی : 9188986685copyright
هر گونه کپی برداری از محتوای این وبسایت فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است