عضویت و ورودh
۱۳۹۸ نوزدهم آذر
در مسير سازمان طراز 5 و 5S+1

بيست و چهارمين همايش علمي تخصصي شركت توزيع نيروي برق خراسان رضوي با تأكيد بر كاهش ريسك و مخاطرات، الزامات سيستم مديريت HSE ، نقش شركت هاي پيمانكاري در كاهش حوادث، بررسي و چالش هاي ايمني در حوزه مهندسي و بهره برداري و تقدير از برترين هاي ايمني دهم ارديبهشت ماه با حضور مديران ، كارشناسان و پرسنل گروه هاي عملياتي و اجرايي 28 مديريت برق در 5 منطقه نيشابور، سبزوار، تربت حيدريه، تربت جام و قوچان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان خراسان رضوي مهندس محسن ذبيحي مديرعامل شركت توزيع برق خراسان رضوي در همايش سبزوار طي سخناني انجام خدمت شايسته و موفق را نيازمند دو ركن اساسي منابع انساني آموزش ديده و تدوين يك برنامه خوب عنوان كرد.

وي برنامه ها و مسير تعالي شركت تا سال 1400 را رسيدن به سازماني استراتژي محور عنوان كرد كه در آن «بهبود مستمر فرايندها» به عادت و عملي استاندارد تبديل شده است .

مهندس ذبيحي با اشاره به سطوح سازمان طراز 5 و وضعيت كنوني شركت ، خود باوري و استفاده از ابزارهاي نوين را براي رسيدن به طراز 5 ضروري دانست و گفت: مهمترين سيستمي كه به اين منظور در سازمان بايد اجرا شود سيستم جامع منابع سازماني (ERP) براي استفاده بهينه و پيشگيري از هدر روي منابع است و با اطلاع جامع از وضعيت فعلي مديريت و تعاملات بين واحدها بهبود خواهد يافت و فاصله اي كه اكنون در برخي موارد داريم حذف و زمان طولاني ارايه خدمات با اجراي ERP اصلاح و نواقص موجود برطرف مي شود.

مهندس ذبيحي از اجراي سيستم 5S به عنوان ابزار ديگري براي رسيدن به سازمان طراز 5 نام برد و ادامه داد : سيستم 5S كه با رويكرد ايمني و حذف اتلاف ها در شركت انجام مي شود 5S+1 مي باشد و از مهمترين مزاياي آن اطمينان از رعايت ضوابط و دستورالعمل هاي ايمني در اجراي نظام آراستگي است كه با هدف”حذف اتلاف‌ها و با در نظر گرفتن (Safety) در فضاهاي اداري،خودرو و تجهيزات، فرايندها، شبكه و... انجام ميشود .

وي افزود: سال جاري علاوه بر سيستم هاي مديريتي در حوزه مديريت و كسب و كار ، سيستم HSE را نيز اجرايي خواهيم كرد كه در 3 حوزه سلامت و بهداشت، ايمني و محيط زيست متمركز مي باشد.

1398/02/11 :تاریخ به روز رسانی
140 :تعداد بازدید
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
منوی دسترسیمنو دسترسی
اطلاع رسانیاطلاع رسانی
سال 1397 ,حمایت از کالای ایرانی
استانداری خراسان رضویشرکت مادر تخصصی توانیروزارت نیروپایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوریپایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
آدرس: مشهد، بلوار فرهنگ، بین فرهنگ 28 و 30 تلفن : 38937290 051 فکس : 38937270 051 کد پستی : 9188986685copyright
هر گونه کپی برداری از محتوای این وبسایت فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است