عضویت و ورودh
۱۳۹۸ بيست و ششم مهر
معاون هماهنگي توزيع شركت توانير ؛ خدمات خود را در اتاق شيشه اي ارائه دهيد

معاون هماهنگي توزيع شركت توانير ؛

خدمات خود را در اتاق شيشه اي ارائه دهيد

معاون هماهنگي توزيع شركت توانير با حضور در جمع مديران شركت توزيع نيروي برق استان خراسان رضوي ، ضمن رونمايي از شعار سازماني شركت ( تلاش همه براي خاص بودن ) ، ارتقاء سطح خدمات بخش توزيع به طور متوازن در سطح كشور را مورد تأكيد قرار داد .

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان خراسان رضوي مهندس رخشاني مهر با اشاره به اينكه مطالبه گري مردم و مشتركين عموماً متناسب با شرايط موجود است و سطح توقعات آنها از دريافت خدمات وابسته به سطح ارائه خدمت توسط شركت ها است ، بر لزوم ارتقاء كمي و كيفي ارائه خدمات تأكيد نمود . وي از طرفي برنامه ريزي دقيق و اساسي راهبري شبكه توزيع و شركت توانير براي ارتقاء سطح شاخص ها را مورد توجه قرار داد و بر لزوم درنظرگرفتن تفاوت هاي اساسي شركت ها در تصميم گيري ها تأكيد كرد .

مهندس رخشاني مهر در بخش ديگري از سخنان خود ، تشخيص اولويت هاي سازماني براي صرف منابع را نكته اي اساسي دانست كه منجر به افزايش بهره وري خواهد شد . وي خواستار ارتقاء فرهنگ كار ، تقويت باورهاي كاركنان براي تلاش اثربخش و تمركز مديران براي جبران عقب ماندگي ها تا رسيدن به نقطه مطلوب شد .

معاون هماهنگي توزيع توانير ارائه خدمات در بستر اتاق شيشه اي و پرهيز از فراهم نمودن شرايط چانه زني در ارائه و دريافت خدمت را مورد توجه قرار داد و با تأكيد بر اين نكته كه خطاهاي خود در ارائه خدمت به مردم را انكار نكنيم ، توسعه خدمات الكترونيك در كليه بخش ها به منظور حذف مراجعه حضوري براي دريافت خدمت را ضامن اجرايي اين موضوع دانست .

مهندس رخشاني مهر در پايان صحبت هاي خود ، بر ارتقاء اتوماسيون شبكه ، حذف قبوض كاغذي و استفاده از توان مأمورين قرائت در ساير بخش ها ، تكرار اثربخش آموزش هاي ايمني و تأمين تجهيزات مناسب به منظور كاهش و حذف حوادث كاركنان و تلاش در جهت كاهش قيمت تمام شده برق تأكيد كرد .

لازم به ذكر است در ابتداي جلسه مهندس ذبيحي مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان خراسان رضوي با اشاره به شعار سازماني شركت ( تلاش همه براي خاص بودن ) كه با مشاركت فعال همكاران تدوين شده و به دو نكته كليدي « همه » و « خاص » تأكيد دارد ، مصاديق اين شعار كه برگرفته از حروف اول كلمه ( خاص ) است را برشمرد . وي از ( خدمت رساني شايسته و با كيفيت به مردم ) ، ( ارتقاء بهره وري با استفاده از دانش و فناوري ) و ( صيانت از محيط زيست و دارايي ها ) را به عنوان جهت هاي اصلي تحقق اين شعار دانست و ابراز اميدواري نمود در كوتاه ترين زمان به نتايج مورد نظر دست يابيم . وي در ادامه ضمن اشاره به ويژگي هاي خاص شركت از لحاظ وسعت و

پراكندگي ، طولاني بودن شبكه ها و ميزان مصرف برق بخش كشاورزي ، پايين بودن درآمد شركت از محل فروش انرژي و بالا بودن سرانه احداث شبكه فشارمتوسط و فشار ضعيف نسبت به ميانگين كشوري را عوامل اصلي براي كسري منابع سرمايه اي ناشي از تأمين برق مشتركين جديد دانست و توجه توانير به اين موضوع را خواستار شد . وي در ادامه وضعيت شركت از لحاظ ساختاري ، قدمت شبكه ها و تجهيزات ، وضعيت ناوگان خودرويي و ساختمان هاي اداري و ... را تشريح و چالش هاي اساسي كه توجه ويژه اي براي رفع آنها لازم است را برشمرد .

همچنين در پايان جلسه مهندس مدقق مدير دفتر مديريت مصرف و خدمات مشتركين شركت توانير ، طي سخناني با اشاره به ظرفيت مناسب شركت از لحاظ نيروي انساني ، ابراز اميدواري نمود در مدت زمان كوتاهي شاهد بهبود شاخص ها و ارتقاء جايگاه شركت باشيم . وي استقرارسامانه يكپارچه اطلاعات مشتركين و وارد شدن شركت به فاز تحول ديجيتالي را از نقاط مثبتي ياد كرد كه در تحقق شعار خاص بودن مي تواند موثر باشد .

 
 
 
1398/03/09 :تاریخ به روز رسانی
252 :تعداد بازدید
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
منوی دسترسیمنو دسترسی
اطلاع رسانیاطلاع رسانی
سال 1397 ,حمایت از کالای ایرانی
استانداری خراسان رضویشرکت مادر تخصصی توانیروزارت نیروپایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوریپایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
آدرس: مشهد، بلوار فرهنگ، بین فرهنگ 28 و 30 تلفن : 38937290 051 فکس : 38937270 051 کد پستی : 9188986685copyright
هر گونه کپی برداری از محتوای این وبسایت فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است