عضویت و ورودh
۱۳۹۸ بيست و پنجم آذر
برگزاري جلسه هماهنگي مديريت هاي برق حوزه شرق استان

جلسه هماهنگي مديريت هاي برق حوزه شرق استان در موضوعات اعتبارات عمراني ، كاهش تلفات ، وصول درآمد و ... به ميزباني مديريت برق تربت حيدريه برگزار شد .

طي اين جلسه توسط مهندس كريم پور ، مهندس مهدي زاده و رستمي زاده توضيحات لازم  در خصوص اتمام و بهره برداري از پروژه هاي سال 97  و رفع موانع موجود ارائه گرديد ‌ . با توجه به حجم فيزيكي قابل توجه  منابع عمراني در سال 98   در سرفصل  هاي استاني ، نفت ، مسكن مهر ، روستاي جديد و توسعه و اصلاح و بهينه سازي شبكه روستايي ويژگي هاي هر مورد توضيح داده شد و راهكار هاي تسريع پروژه ها به شور و مشورت گذاشته شد. همچنين فهرست بهاي توزيع برق كه براي اولين بار در سطح كشور منتشر شده و نحوه استفاده از ان براي مناقصات تشريح شد .

در بخش ديگري از جلسه ، مهندس ذبيحي با اشاره به تغييرات مديريتي كه در شركت رخ داده و اين روند ، تداوم خواهد داشت ، استفاده از فرصت خدمت به عنوان يك موهبت الهي را مورد توجه قرار داد و گره گشايي از مشكلات مردم و ارائه خدمت را ( رزق الهي ) دانست كه نصيب ما شده و لازم است با تسهيل گري در كار مردم و تسريع در ارائه خدمت ، قدر اين نعمت الهي را بدانيم .

مهندس ذبيحي در ادامه با اشاره به كسب رتبه اول ميزان رضايت مردم از خدمات ارائه شده و كسب عنوان شركت برتر در شاخص هاي عمومي در جشنواره شهيد رجايي ، ابراز اميدواري نمود با تلاش خاصي كه شروع شده بتوانيم در تمامي شاخص هاي اصلي شركت ، از جمله شاخص هاي طرح ( سيما ) كه در حال حاضر وضعيت مناسبي نداريم ، در سطح كشور رتبه هاي برتر را كسب كنيم .

مديرعامل در بخش ديگري از صحبت هاي خود به كارهاي سيستمي كه در شركت شروع شده اشاره كرد و ضمن تأكيد بر ضرورت اصلاح فرايندهاي شركت ، از برنامه هايي كه در حوزه 5s و پيشنهادات كايزني در حال پيگيري و اجراست ، به عنوان كارهاي زيربنايي ياد كرد كه موجب افزايش بهره وري ، تسريع در ارائه خدمات و افزايش رضايتمندي مشتركين خواهد شد . وي همچنين توجه به مصاديق شعار شركت ( تلاش همه براي خاص بودن ) و پرهيز از يكجانبه نگري مديران به منظور رشد متوازن در تمامي شاخص هاي شركت را خواستار شد .

شايان ذكر است در ابتداي جلسه هماهنگي مديران برق شرق استان ،  مهندس خدابنده گزارش مختصري از مهمترين پروژه هايي كه در حوزه شهرستان هاي شرق در حوزه هاي كاهش تلفات ، تبديل آمپراژ ، تعويض كنتور ، وصول مطالبات و ....  در حال اجراست ارائه نمود .

در بخش پاياني جلسه ، موضوعات مربوط به كاهش تلفات توسط دكتر كوثري و مباحث وصول مطالبات توسط مهندس دهقان و شفيعي زاده ارائه شد . همچنين مهندس براتي مدير برق شهرستان خواف و دكتر صادق پور مسئول مشتركين برق تربت حيدريه ، به طور مشترك به ارائه موضوعي كارشناسي و تحليلي از بحث تلفات در شركت پرداختند .

1398/07/29 :تاریخ به روز رسانی
115 :تعداد بازدید
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
منوی دسترسیمنو دسترسی
اطلاع رسانیاطلاع رسانی
سال 1397 ,حمایت از کالای ایرانی
استانداری خراسان رضویشرکت مادر تخصصی توانیروزارت نیروپایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوریپایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
آدرس: مشهد، بلوار فرهنگ، بین فرهنگ 28 و 30 تلفن : 38937290 051 فکس : 38937270 051 کد پستی : 9188986685copyright
هر گونه کپی برداری از محتوای این وبسایت فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است