پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۲/۱
بجستان به پایان تبدیل همه شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار نزدیک شد

مدیر برق بجستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۵ کیلومتر از هدفگذاری این شهرستان مبنی بر تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار محقق شده و این شهرستان را به پایان این پروژه نزدیک کرده است.

🔹به گزارش روابط عمومی، محسن زنده دل در ارزیابی کارشناسان شرکت توزیع برق خراسان رضوی از کیفیت اجرای پروژه تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار افزود: با توجه به اجرای پروژه های تبدیل شبکه در دست اقدام در این شهرستان تا پایان سال این میزان به ۴۵ کیلومتر خواهد رسید.

وی بیان کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده در نیمه نخست سال ۱۴۰۳ کل شبکه سیمی شهرستان بجستان به کابل خودنگهدار تبدیل خواهد شد.

ارزیابی کیفیت اجرای پروژه های تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در چهار ماهه سوم سال ۱۴۰۲ با حضور «رحمت زراعتکار» و «حمیدرضا فرجامی» از کارشناسان دفتر کنترل برنامه و پروژه شرکت توزیع برق خراسان رضوی از اجرای پروژه تبدیل سیم به کابل در خیابان «شهید سعیدی» و خیابان «۲۲ بهمن» شهر بجستان و شهر یونسی انجام شد.

آنان ضمن اعلام رضایت از کیفیت تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در بجستان نسبت به قبل، راهنمایی های لازم را در خصوص اجرای بهتر این پروژه بیان کردند.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۵ اسفند ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

2 × 5 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image