پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
دوره آموزشی آشنایی با سرکابل سرد در شرکت توزیع برق خراسان رضوی برگزار شد

مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: نخستین دوره آموزشی آشنایی و اجرای «سرکابل سرد» در محل ستادی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، سید جواد رضایی افزود: این دوره که توسط یکی از شرکتهای سازنده این نوع سرکابل برگزار شد، با حضور جمعی از کارکنان فنی ستاد و شهرستانها همراه بود.

وی بیان کرد: در این دوره مباحث مختلفی از جمله؛ بررسی استانداردهای سرکابل سرد، تفاوت سرکابل سرد و حرارتی، الزامات توانیر و نحوه نصب و اجرا توسط تولید کننده محصول، تدریس شد.

مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: با توجه به مزایای فنی و اجرایی که این نوع سرکابل دارد، استفاده از آن به تدریج جایگزین سرکابل گرم می شود.

گفتنی است: این دوره آموزشی با پیگیری و هماهنگی دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در مجتمع آموزشی صنعت برق خراسان در تاریخ ۱۰ آبان برگزار شد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۱۴ آبان ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

چهار × دو =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image