پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶
مشترکان کم مصرف برق خراسان رضوی ۲۸۵ میلیارد ریال پاداش دریافت کردند

مدیر نظارت بر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: مشترکان برق خانگی استان از ابتدای خردادماه تا پایان دی ماه امسال ۲۸۵ میلیارد و ۲۵۲ میلیون ریال از محل طرح تخفیف مدیریت مصرف پاداش ۵=۱ دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، مهدی شفیعی زاده افزود: در این مدت برای یک میلیون و ۲۱۰ هزار و ۷۶۸ مشترک خانگی اعم از شهری و روستایی در استان قبض برق به مبلغ ۱۹۰ میلیارد و ۹۳۹ میلیون ریال صادر شد که میزان کاهش مصرف آنان در این مدت ۳۵ میلیون و ۳۱۵ هزار و ۳۷۴ کیلووات ساعت بوده است.

وی اظهار داشت: کل مشترکان خانگی که در بازه زمانی مزبور که برای آنها قبض صادر شد، شامل ۸۳۷ هزار و ۶۳۸ مشترک شهری، ۱۴۸ هزار و ۲۵۹ مشترک روستایی (زوج)، ۱۴۹ هزار و ۲۶۹ مشترک روستایی (فرد) و ۷۵ هزار و ۶۰۲ مشترک روستایی ۶۰ روزه می شود.

مدیر نظارت بر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: تعداد مشترکینی که پاداش دریافتی شان در بازه زمانی اول خرداد ماه تا پایان دی ماه امسال بیش از مبلغ قبض بوده است، ۴۶۱ هزار و ۶۶۸ مشترک می شود.

شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی ۳۱ شهرستان استان را به جز مشهد و طرقبه شاندیز در قالب ۲۹ مدیریت برق زیر پوشش دارد، طول کل شبکه برق این شرکت ۴۴ هزار و ۵۳۹ کیلومتر است.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲ اسفند ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲ اسفند ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

چهار × 1 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image