پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۹
مشترکین برق خانگی خراسان رضوی ۲۶۸ میلیارد ریال پاداش گرفتند

مدیر دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در خرداد و نیمه نخست تیرماه امسال ۲۶۸ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال پاداش مدیریت مصرف در قبوض مشترکین برق خانگی استان که در مصرف برق صرفه جویی کرده بودند، اعمال شد.

به گزارش روابط عمومی، مهدی شفیعی زاده افزود: این پاداش مربوط به طرح وزارت نیرو مبنی بر افزایش ۲۰ برابری پاداش صرفه جویی برق است که برای مشترکین خانگی در ماه های گرم سال (خرداد لغایت پایان شهریورماه) در مصرف برق نسبت به سال گذشته مدیریت مصرف و صرفه جویی داشته اند، اعمال شده است.

وی اظهار داشت: در خرداد و نیمه نخست تیرماه امسال ۸۴۴ هزار و ۸۹ قبض برای مشترکین برق زیر پوشش شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی صادر شد که از این تعداد ۱۵۸ هزار و ۸۴۷ قبض مشمول پاداش صرفه جویی شدند.

مدیر دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: مشترکین مشمول پاداش ۲۷ میلیون و ۹۹۹ هزار و ۲۶۵ کیلووات ساعت در مصرف برق صرفه جویی کرده بودند.

شایان ذکر است، شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی یک میلیون و ۴۲۰ هزار و ۲۰۱ مشترک دارد که از این تعداد یک میلیون و ۱۸۵ هزار و ۳۸۰ مشترک در بخش خانگی هستند.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۱۴ تیر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

1 × چهار =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image