پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲
میزان هوشمندی شبکه توزیع برق خراسان رضوی به ۸۵ درصد رسید

مدیر دفتر اتوماسیون و هوشمندسازی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: هم اینک ۸۵ درصد شبکه فشار متوسط توزیع نیروی برق استان، به صورت هوشمند مدیریت و کنترل می شود.

به گزارش روابط عمومی، شهرام کیخایی افزود: از سال ۱۳۹۷ و در قالب توسعه و نصب قطع کننده های هوشمند،کنترل و مانیتورینگ ۸۵ درصد از شبکه فشار متوسط توزیع برق خراسان رضوی در قالب مدیریت بار به صورت هوشمند آغاز شده و تاکنون ادامه داشته است.

وی اضافه کرد: در راستای عمل به مصوبه کمیته راهبردی هوشمندسازی شرکت توانیر، پنج نفر از ارزیابان این شرکت در اسفندماه جاری برای ارزشیابی بخشهای هوشمند شبکه برق خراسان رضوی به این استان سفر کردند، این گروه بخشهای مختلف شرکت توزیع برق خراسان رضوی شامل حوزه ستادی و مدیریتهای برق نیشابور، چناران، قوچان، زبرخان را به لحاظ هوشمندی شبکه ارزیابی کردند.

مدیر دفتر اتوماسیون و هوشمندسازی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: ارزشیابی این گروه شامل بررسی فرآیندهای سازمانی، حوزه “سامانه فرمهای هوشمند آنی متمرکز”(فهام)، نحوه ارتباط و مزایای سیستم جی.آی. اس برای هوشمندسازی، سیستم های پشتیبانی مدیریت دارایی های فیزیکی سی.ام.ام.اس، بهینه سازی زیرساختهای هوشمندسازی در حوزه فاوا، نحوه برنامه ریزی در تخصیص بودجه های سازمانی برای حوزه هوشمندسازی در این شرکت بود.

کیخایی افزود: گروه ارزیاب توانیر در واقع آخرین وضعیت شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی را در زمینه هوشمندسازی شبکه و مشترکان به لحاظ کیفی ارزیابی کردند که این ارزیابی در مدیریتهای برق شهرستانهای مزبور به صورت نمونه انجام شد تا میزان توسعه هوشمندسازی در لایه های مختلف شرکت در ستاد و صف بررسی شود.

وی در زمینه هوشمندسازی مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز گفت: تاکنون ۳۵ هزار شمارشگر هوشمند برای مشترکان برق استان نصب شده که بخش اعظمی از آنها را زیر پوشش قرار داده است و از این پس نصب شمارشگرهای ریلی جدید نیز با مودم انجام می گیرد تا قابل کنترل باشد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۸ اسفند ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۸ اسفند ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

بیست − 8 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image