پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲
نشست صمیمی مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان رضوی با همکاران امور تدارکات

نشست صمیمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با کارکنان حوزه امور تدارکات به منظور تقویت ارتباط مستقیم با کارکنان، تقویت و اشاعه فرهنگ “یک شرکت- یک خانواده” و شنیدن نقطه نظرات، انتقادها و پیشنهادهای کارکنان در محل حوزه ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در این نشست گفت: فرهنگ سازمانی یکی از موضوعات جدی است، از این رو می بایست تمرکز بیشتری بر اصلاح و پیاده سازی فرهنگ مطلوب داشته باشیم.

مهندس محسن ذبیحی شعار “یک شرکت- یک خانواده” را مصداق بارز فرهنگی دانست که می تواند ضمن در نظر گرفتن نقشهای متفاوت سازمانی، برقراری ارتباط قلبی بین کارکنان، تقویت روحیه همکاری و منافع سازمانی را به دنبال داشته باشد.

وی اظهار داشت: برگزاری این نشست سرآغاز یک سلسله نشستهای مداومی است که با کارکنان به طور مستقیم برگزار خواهد شد، هدف کلی برگزاری آن آشنایی بیشتر با همکاران، انجام گفتمان دوستانه به دور از مصلحت اندیشی، شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادهای کارکنان از زبان خودشان است.

در ادامه این نشست که حدود سه ساعت به طول انجامید و بسیار مورد استقبال واقع شد، همکاران امور تدارکات از برگزاری آن رضایت کامل داشتند.

هریک از همکاران ضمن معرفی حوزه کاری خود و تشریح مهمترین نکاتی که نیاز به توجه و بازنگری در فرایندها و مراحل انجام کار دارد، پیشنهادهای بسیار مفیدی ارایه کردند که مورد استقبال مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی قرار گرفت و مقرر شد در جهت بررسی عملی این پیشنهادها، نشستهای کاری با حضور متولیان برگزار شود.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

11 + 12 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image