پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸
نصب کنتور هوشمند برق برای مشترکین خانگی و تجاری پرمصرف خراسان رضوی

دبیر کمیته پایش مصرف خانگی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: لوازم اندازه گیری مشترکین خانگی با مصرف برق بیش از ۲.۵ برابر الگوی مصرف ماهیانه و مشترکین تجاری با مصرف بیش از هزار کیلووات ساعت در ماه هوشمند می شوند.

به گزارش روابط عمومی، مجتبی زنده دل در پنجمین نشست مشترک کمیته مدیریت مصرف در بخش خانگی و تجاری و کمیته فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مدیریت مصرف برق با هدف فرهنگسازی پیرامون مدیریت مصرف در بخش خانگ و تجاری در محل دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی برگزار شد، به تشریح دستورالعمل شیوه نامه توانیر در خصوص مدیریت مصرف در بخش خانگی پرداخت.

وی گفت: در این راستا مسئول اجرای هریک از بندهای شیوه نامه مزبور و مهلت اجرای آن تعیین و تصمیمات لازم نیز برای اطلاع رسانی عمومی در این زمینه اتخاذ شده است.

وی بیان کرد: با توجه به احصای تعداد پنج هزار و ۸۰۰ مشترک خانگی و تعداد هشت هزار مشترک تجاری مقرر است، مسئول هوشمندسازی لوازم اندازه گیری شرکت توزیع برق خراسان رضوی در خصوص تعیین جامعه هدف برای جایگزینی کنتور هوشمند، موضوع را در نشست کمیته عالی کاهش پیک شرکت مطرح و متعاقبا در خصوص تامین اعتبار خرید آن اقدام لازم را بعمل آورد.

در این نشست مصوبات نشست‌های قبلی کمیته های مزبور، نکات مهم و کلیدی آن مجددا بررسی و مقرر شد تا در نشست آتی این کمیته ها هر یک از اعضا موارد مرتبط با حوزه خود را پیگیری و اجرایی کنند.

با توجه به ایام دهه کرامت مقرر شد همایش خانوادگی با حضور خانواده همه همکاران امانی و پیمانی شرکت توزیع برق خراسان رضوی در مدیریت برق شهرستانها در راستای ترویج مدیریت مصرف برق و همچنین پویش ( با انرژی) توسط بانوان و فرزندان همکاران در هفته اول خردادماه برگزار شود.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

8 − یک =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image