پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸
بیانیه حریم خصوصی

 

حريم شخصي شما مراجعه كننده محترم به پورتال شركت توزيع نيروی برق خراسان رضوی برای ما محترم شمرده ميشود. حفاظت بيشتر از حريم خصوصی افراد در شبكه، نه تنها موجب حفظ امنيت كاربران میشود، بلكه باعث اعتماد بيشتر و مشاركت آنها در فعاليت‌های جاری ميگردد. هدف از اين بيانيه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است كه در هنگام بازديد از اين سايت، از جانب شما دريافت ميگردد.

  • در اين بيانه كه آن را “بيانيه حريم شخصی” میناميم:
    • منظور از “ما/ سازمان” شركت توزيع نيروی برق خراسان رضوی” میباشد.
    • مخاطب تمام افرادی هستند كه به وب سايت/پورتال ما مراجعه كرده و يا از خدمات ارائه شده در وب سايت/پورتال ما استفاده می نمايند.
  • اين سازمان براساس ماده ۷ تصويب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالي اداری مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ خود را ملزم به رعايت حريم خصوصی همه افراد و كاربران وب سايت/پورتال خود دانسته و از كاربران آن دسته از اطلاعات را كه فقط به منظور ارائه خدمات كفايت میكند، دريافت كرده و از انتشار آن يا در اختيار قراردادن آن به ديگران خودداری مینمايد.
  • برخی از اطلاعات شما در هنگام بازديد از صفحات وب سايت و يا ثبت نظرات و ارتباط با ما، ثبت میگردند. اطلاعات جمع‌آوری شده از بازديدكنندگان، صرفاً برای بهبود كيفيت خدمات و محتوای سايت مورد استفاده قرار میگيرند و هيچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد يا موسسه‌ی ديگری در ميان نخواهيم گذاشت.
  • اين سايت جهت جمع‌آوری اطلاعات مورد نياز خود از فناوری متعارف كوكی استفاده می كند. كوكی حجم كوچكی از اطلاعات است، كه معمولاً بر روی ديسك سخت و يا در مواردی بر روی حافظه موقت كامپيوتر شما از جانب سرويس دهنده نوشته می شود. از آنجايي كه كوكی ها فاقد هرگونه داده ای جهت اجرای فرامين و كدهای كامپيوتری است، ناقل ويروس های كامپيوتری نيست و لذا نمی تواند كامپيوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنين كوكی به كار گرفته شده در اين سايت، قابليت كشف و ثبت نشانی پست الكترونيكي شما را ندارد.
  • برای تبادل امن اطلاعات از پروتكل (HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure استفاده می گردد. HTTPS شامل يك ارتباط بر روی پروتكل انتقال ابرمتن است كه توسط امنيت لايه انتقال رمزگذاری مي‌شود. مهم‌ترين اهداف استفاده از HTTPS اصالت‌سنجی وبگاه، حفاظت از حريم خصوصی و يكپارچگی داده‌های انتقالی است.
  • توجه داشته باشيد كه برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی كه پيام و يا نظری را ارسال می كنيد، در اختيار عموم قرار گرفته و ممكن است اين اطلاعات، خارج از كنترل ما موجب سوء‌استفاده‌های احتمالی و ارسال پيام‌های ناخواسته از سوی ديگران شود.

در آخر خاطر نشان میسازد اين بيانيه حفظ حريم شخصی درمورد نحوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات توسط وب سايت/پورتال هايی كه شركت توانير كنترلی برروی آن ها ندارد، صدق نمی كند. اگر از يك وب سايت كه ما به آن اشاره كرده ايم و يا به آن پيوند (لينك) داده ايم، بازديد می كنيد، بيانيه حفظ حريم شخصی همان وب سايت را، قبل از ارائه اطلاعات به آن، مطالعه نماييد.

با توجه به امكان تغيير قوانين و يا خط مشی فعاليت سازمان، حق ايجاد تغيير در اين بيانيه برای ما محفوظ است.تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ | تاریخ بروز رسانی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | مدیر سایت 

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image