پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۴/۵

عنوان خدمت:

کنترل پیک بار مصرف برق

Peak load control of power consumption

:Service Title

شرح خدمت:

Description of service:

در این خدمت مشترکین صنعتی ، کشاورزی ، تجاری ، ادارات و مولدهای خود تامین میتوانند طرح های مدیریت مصرف در زمان پیک بار را مشاهده کرده و با ثبت نام و مشارکت در طرح موردنظر ، از تخفیفات هزینه انرژی مصرفی برخوردار گردند.

In this service, industrial, agricultural, office, commercial and power-generator consumers can view consumption management plans during peak hours and receive energy cost discounts by registering and contributing in the plan.


متوسط زمان ارائه خدمت

واحد پاسخگو

شماره تماس واحد پاسخگو

معاونت مشترکین - دفتر مدیریت مصرف

1521


مدارک لازم

نحوه ارائه خدمت

مستندات خدمت

فرآيند خدمت

سوالات متداول (FAQ)

سوال 1- چگونه میتوان از طرح های مدیریت پیک بار باخبر شد؟
جواب 1-طرح های مدیریت پیک بار هرساله در فصل گرم تعریف شده برای شرکت توزیع ارائه میشوند و اطلاعات مربوط به طرح ها در این خدمت ارائه میگردد و قبل از ثبت درخواست قابل مشاهده میباشند.
سوال 2- چگونه میتوان در طرح های مدیریت پیک بار شرکت نمود ؟
جواب 2-با مراجعه به این خدمت اطلاعات بروزرسانی شده مربوط به هر طرح قابل مشاهده میباشد. با مطالعه و بررسی طرح ها میتوان هنگام ثبت درخواست نوع طرح مدنظر را انتخاب و پس از انجام ثبت نام مفادمربوط به طرح را رعایت نمود.
سوال 3- تخفیفات مربوط به شرکت در طرح های مدیریت پیک بار چه زمانی اعمال میشود ؟
جواب 3-پس از پایان اجرای طرح در فصل گرم طبق بررسی مصارف مشترکینی که در طرح ها شرکت کرده اند تخفیفات محاسبه و پس از اعمال آن به مشترک اعلام خواهد شد
سوال 4- تخفیفات اعمال شده از چه طریقی به مشترکین اعلام میشوند ؟
جواب 4-تخفیفات پس از اعمال ، از طریق پیامک به مشترکین اعلام میشود و در سایت دستگاه و یا نرم افزار برق من قابل مشاهده خواهند بود وهمچنین در صورتحساب یا قبض مشترک به صورت بستانکاری اعمال می شود
سوال 5- کنترل مصارف مشترکین ثبت نام شده در طرح ها به چه روشی انجام میگردد؟
جواب 5-اکثر مشترکینی که در طرح های مدیریت پیک بار شرکت میکنند دارای کنتروهای فهام قرائت از راه دور میباشند و مصارف آنها در هرساعت بصورت الکترونیکی برای شرکت توزیع ارسال میگردد.

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image