امروز چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ ۰۰:۵۹
دريافت نشان برنزين استاندارد تعالی منابع انسانی ۳۴۰۰۰

معاون منابع انسانی شركت توزيع نيروی برق استان خراسان رضوی با اشاره به برگزاری چهارمين كنفرانس ملی مديريت منابع انسانی ، گفت: اين شركت موفق به دريافت نشان برنزين c۳ استاندارد تعالی منابع انسانی در جايزه استاندارد ۳۴۰۰۰ شد.

به گزارش روابط عمومی شركت توزيع نيروي برق استان خراسان رضوی ، مهندس اميررضا قياسی با اشاره به اينكه در اين كنفرانس ۱۷۶ شركت از سازمان‌های دولتی، خصوصی و صنايع مختلف برای دريافت جايزه مديريت منابع انسانی حضور داشتند، اظهاركرد: از اين تعداد ۴۲ شركت پس از گذراندن مراحل ارزيابی برای دريافت اين جايزه برگزيده شدند.

وی افزود: در اين استاندارد، پنج سطح بلوغ تعريف شده است كه سطوح متوالی و مستمری برای بهبود ۱۴ فرآيند منابع انساني فراهم میكند و سازمان‌ها ضمن تعيين سنجه‌هايی برای حصول اطمينان از كارايی و عملكرد خود در قالب اين فرايندها، به رصد ۱۲ نگرش كليدی منابع انسانی می پردازند.

معاون منابع انسانی شركت توزيع نيروی برق خراسان رضوی با بيان اينكه اين استاندارد در نقشه استراتژی شركت نيز ديده شده است، گفت: اميد است شركت بتواند اين استاندارد را به صورتی متوازن در قلمرو منابع انسانی خود حاكم كند تا تأثير و ثمره چشمگير اين تلاش‌ها كيفيت زندگی كاری و شاخص‌های مهم سازمانی و فرهنگ تعالی را ارتقاء دهد.

اشتراک گذاری
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۸ | تاریخ بروز رسانی: ۳۰ دی ۱۳۹۸

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

1 × 2 =