پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۹
آغاز ارزیابی سیستم مدیریتی ۵S+۱ درحوزه ستادی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی

مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در راستای پیاده سازی نقشه استراتژیک این شرکت و با هدف ارتقای فرآیندها در سطح بهینه، سیستم مدیریتی ۵S+۱ در این شرکت در حال استقرار است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، مجتبی رفیعی اظهار داشت: استقرار سیستم مزبور در شرکت به صورت کلی منجر به حفظ منابع سازمان، ایجاد انگیزه و افزایش بهره وری می شود.

وی بیان کرد: به منظور پیاده سازی سیستم ۵S+۱ تاکنون دو دوره ارزیابی حضوری در واحدهای ستادی و همچنین شش دوره خودارزیابی در مدیریت¬های برق شهرستان انجام شده است. 

مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: بر اساس ارزیابی های انجام گرفته از واحدهای ستادی در سال ۱۴۰۰ به سطح عملکرد ۸۷ از ۱۰۰ رسیده ایم.

رفیعی اظهار امیدواری کرد که در سال ۱۴۰۱ با بازدیدهای دوره¬ای از واحدهای ستادی که از ابتدای خرداد ماه آغاز شده است به سطح ۱۰۰ درصدی در سال جاری نائل شویم.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

4 × 3 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image