پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰
آغاز عملیات اجرایی و بهره‌ برداری از ۱۱ طرح «یادگار ابراهیم» مدیریت برق رشتخوار

عملیات اجرایی یا بهره برداری از ۱۱ طرح حوزه مدیریت برق رشتخوار با اعتبار ۵۷ میلیارد ریال در قالب طرحهای «یادگار ابراهیم» در این شهرستان طی مراسمی با حضور «حسین باهوش» فرماندار رشتخوار، امام جمعه، فرمانده سپاه و سایر مسئولان این شهرستان در محل این مدیریت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، در این مراسم عملیات اجرایی سه طرح جایگزینی هزار و ۷۱۷ متر شبکه سیمی با کابل خودنگهدار در روستای «احمدآباد»، اجرای طرح بهارستان (اصلاح و بهینه سازی شبکه برق) در روستای مهدی آباد، بهینه سازی ۸۰۰ متر شبکه فشار ضعیف برق و اصلاح و بازسازی شبکه فشار متوسط برق در محور رشتخوار به تربت حیدریه آغاز شد.

تبدیل ۶۰۰ متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار و اجرای طرح بهارستان در روستای «نوق»، اجرای طرح بهارستان در روستای «جنت آباد»، ایجاد ۳۰۰ متر شبکه فشار متوسط و ترانس ۲۰۰ کیلووات برق در خیابان «کوثر» شهر «جنگل»، اجرای طرح بهارستان در روستای «احمدآباد آستانه»، اصلاح و بهینه سازی ۷۸۰ متر شبکه فشار ضعیف برق و رفع حریم پست عمومی و اجرای ۳۸۰ متر شبکه فشار متوسط و ۴۳۰ متر شبکه فشار ضعیف در «احمدآباد آستانه» از جمله طرحهای بهره برداری شده در این مراسم بود.

همچنین بهره برداری از طرح بهارستان در روستای «براکوه»، جایگزینی سه هزار و ۱۷۰ متر شبکه سیم مسی با کابل خودنگهدار در روستای «براکوه», جایگزینی سه هزار و ۸۳۷ متر شبکه سیمی با کابل خودنگهدار و نصب ترانس در روستای «جنت آباد» شهر «جنگل» از دیگر طرحهایی بود که مورد بهره برداری قرار گرفت.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲ تیر ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۲ تیر ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

یازده − 8 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image