پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹
فروش لوازم اندازه گیری در شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی برخط شد

 معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: برای نخستین بار در بین شرکتهای توزیع برق کشور، فروش برخط سبد لوازم اندازه گیری در این شرکت برای کالاهایی از جمله تابلو، کنتور و فیوز آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی، مهدی دهقان افزود: در این طرح، مشترک برق می تواند از طریق آدرس اینترنتی که برای وی ارسال می شود، تابلوی مجهز به کنتور و فیوز را از تولیدکننده دلخواه خریداری کند.

وی بیان کرد: بزودی لوازم اندازه گیری بیشتری به این سبد فروش برخط افزوده می شود که شامل همه تجهیزات مربوط به لوازم اندازه گیری اعم از «وینچ، کلمپ، کابل سرویس و … » خواهد شد.

مهندس دهقان مزایای فروش برخط لوازم اندازه گیری را حذف فرآیندهای مناقصه و انبارگردانی و صف انتظار تامین کالا، دپو تجهیزات در انبار تولیدکننده تابلو بدون نیاز به پرداخت هزینه، استفاده بهینه از نقدینگی در شرکتها و از بین رفته چرخه بدهکاری به تامین کنندگان و تولیدکنندگان، افزایش سرعت تامین کالا برای مشترکین، صرفه جویی مالی بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال در سال برای شرکت توزیع برق استان ذکر کرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۲۶ تیر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

یک × سه =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image