پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸
اتمام تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در مناطق شهری شهرستان گلبهار

مجری طرح برقرسانی چاه های کشاورزی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: شهرستان گلبهار نخستین شهرستانی در استان است که طرح تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار در مناطق شهری آن تکمیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، جواد دیباج افزود: در شهر گلبهار شهرستان مزبور ۴۴ کیلومتر و در شهر گلمکان آن ۱۳ کیلومتر شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار در خراسان رضوی از سال ۱۳۹۷ آغاز شده است، گفت: برنامه امسال شرکت توزیع نیروی برق استان اجرای طرح کابل خودنگهدار در یک هزار و پانصد کیلومتر از شبکه سیم مسی است که تاکنون ۴۲۰ کیلومتر از آن به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

مجری طرح برقرسانی به چاه های کشاورزی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: هزینه هر کیلومتر جایگزینی سیم مسی به کابل خودنگهدار در سال جاری به ۲۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

وی خاطر نشان کرد: عملکرد تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار در منطقه زیر پوشش شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در سال ۱۳۹۷ به میزان ۷۸ کیلومتر، در سال ۱۳۹۸ به میزان ۱۸۷ کیلومتر، در سال ۱۳۹۹ به میزان ۳۴۴ کیلومتر و در سال ۱۴۰۰ به میزان ۶۹۵ کیلومتر بوده است.

دیباج با اشاره به برخی مزایای این طرح اظهار داشت: با اجرای طرح کابل خودنگهدار قابلیت اطمینان شبکه در مقابل شرایط جوی و اتفاقات ناشی از برخورد اشیا خارجی افزایش می یابد و انرژی توزیع نشده به میزان قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

18 − دوازده =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image