پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸
اجرای هر چه سریعتر طرح پستهای فوق توزیع برق در خراسان رضوی ضروری است

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: اتمام و بهره برداری هر چه سریعتر از پستهای فوق توزیع در استان از جمله پستهای “بوژان” نیشابور، شهرکهای صنعتی جغتای و قوچان، همچنین برنامه ریزی برای اصلاح پستهای فوق توزیع ناقص با اولویت پستهای “صالح آباد” و “باخرز” و ایجاد پستهای فوق توزیع “بجستان”، “کاشمر”، “شرق” و “روداب” سبزوار ضروری است.

به گزارش روابط عمومی، مهندس “احمد اسدی” این مطلب را در نشست بررسی اولویتهای حوزه توزیع و توزیع برق گذر از پیک بار تابستان ۱۴۰۲ ذکر کرد که با حضور معاونين، مديران و كارشناسان شرکت برق منطقه اي خراسان و معاونین و مديران و کارشناسان امور دیسپاچینگ و فوریتهای برق و دفاتر مهندسی و فنی، برنامه ریزی و بودجه شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی که در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

وی اظهار داشت: به سبب بالابودن متوسط طول فيدرهای فشار متوسط شرکت توزيع نيروی برق استان خراسان رضوی از ميانگين کشوری که منجر به افزايش تلفات و ايجاد افت ولتاژ در شبکه توزيع می شود، تسریع در اتمام طرحهای پستهای فوق توزیع و ایجاد پستهای جدید ضرورت دارد.

مهندس “حسن کریم پور” معاون مهندسی و نظارت شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این نشست با توجه به انجام و ارسال مطالعات نیازسنجی پستهای فوق توزیع، تسریع در ایجاد پست های فوق توزیع براساس اولویتهای شرکت توزیع برق استان را خواستار شد.

مدير امور ديسپاچينگ و فوريتهاي برق شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی کاملی از پيشرفت طرحهای گذر از پيک بار سال ۱۴۰۱ در بخش احداث شبکه های فشار متوسط و نصب خازن برای کاهش بار راکتیو خطوط ۲۰ کيلوولت، به محدودیتهای مانور بار در پستهای فوق توزيع پربار شامل “ترشیز”، “دیزباد” و “ساغروان” اشاره کرد.

جلال بهشتیان گفت: با توجه به پرباری این پستها اجرای تعهدات باقی مانده گذر از پيک بار سالهای گذشته از سوی برق منطقه ای خراسان از جمله توسعه فيدرهای توزیع درخواستی و وارد مدار شدن بانکهای خازنی در پستهای فوق توزيع ضروری است.

وی با اشاره به فراهم شدن بستر كار در شرکت برق منطقه ای خراسان، ارسال و مانيتورينگ اطلاعات خطوط فشار متوسط از سوی آن شرکت به امور ديسپاچينگ شركت توزيع نیروی برق خراسان رضوی را خواستار شد و گفت: امسال پیگیری ایجاد ۶ پست فوق توزیع مصوب، تکمیل و توسعه سه پست فوق توزیع، ایجاد هشت فیدر فشار متوسط برای توسعه و ۳۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط برای گذر از پیک بار تابستان انجام می شود.

مهندس “حمیدرضا نی ساز”، رئیس کارگروه هماهنگی شبکه فوق توزیع و توزیع برق و معاون هماهنگی شرکت برق منطقه ای خراسان نیز در این نشست با اشاره به اجرای طرحهای گذر از پیک بار تابستان سال ۱۴۰۲ از سوی صنعت برق خراسان، اولویت بندی طرحها با توجه به شرایط نقدینگی فعلی را خواستار شد. 

در این نشست طرحهای گذر از پیک بار تابستان سال ۱۴۰۲ به تفکیک احداث شبكه فشار متوسط هوايي، بهره برداری از پستهای فوق توزيع در دست اقدام، توسعه فيدر جديد مورد نیاز ۲۰ كيلوولت در پستهاي فوق توزيع موجود و احداث پستهاي فوق توزيع جديد بررسی و اولویتها تعیین شد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

دو × 1 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image