پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۵/۱
ارزیابی مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی

ارزیابی مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی طی روزهای ۲۸ و ۲۹ آذرماه با حضور چهار ارزیاب از دبیرخانه جایزه مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی، در این ارزیابی وضعیت حوزه های منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی بررسی شد و به انتخاب ارزیابان مصاحبه هایی در این زمینه با کارکنان ستادی و مدیریتهای برق شهرستانها انجام گرفت.

در مراسم آغازین ارزیابی مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی، مهندس “محسن ذبیحی” مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با اشاره به اینکه فرهنگ سازمانی شرکت روند رو به رشدی را طی کرده است، گفت: فرهنگ سازی از سطح مدیران ارشد شروع شده است و نیاز به ارتقای همیشگی دارد.

در نهایت “زهرا محمد بیگی” سر ارزیاب منابع انسانی مدل ۳۴۰۰۰، حضور نیروی انسانی جوان در شرکت توزیع برق خراسان رضوی را جزو نقاط قوت آن برشمرد و اظهار امیدواری کرد که در دوره های بعد شاهد پیشرفت بیش از پیش این شرکت در حوزه های منابع انسانی باشیم.

“علیرضا خدابنده” قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در پایان این ارزیابی به موضوع ادراک کارکنان اشاره کرد و گفت: وقت آن رسیده است که مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی به مسائل مهمی در خصوص میزان ادراک کارکنان ورود کند.

شایان ذکر است، پروسه ارزیابی مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با حضور همه کارکنان امانی در نگرش سنجی از ابتدای آذرماه شروع شده بود که پس از ارسال خوداظهاری ها و با حضور ارزیابان از دبیرخانه جایزه منابع انسانی مدل ۳۴۰۰۰ به اتمام رسید.

نتایج ارزیابی مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی همزمان با همایش منابع انسانی در اواسط بهمن ماه امسال اعلام خواهد شد.

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی سال گذشته با کسب امتیاز ۱۹۷۵۹ به سطح پیشرفته سیمین B۴ رسیده بود

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۳ دی ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۳ دی ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

چهار + هشت =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image