پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲
ارزیابی ناظر عالیه توانیر بر تعدیل روشنایی معابر در خراسان رضوی

مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: عملکرد این شرکت در تعدیل روشنایی معابر در روزهای ۱۱ و ۱۲ تیرماه توسط ناظر عالیه شرکت توانیر ارزیابی شد.

به گزارش روابط عمومی، سید جواد رضایی افزود: یکی از برنامه های پاسخگویی بار تابستان سال ۱۴۰۲ مدیریت بار در تعدیل روشنایی معابر است، در این طرح روشنایی بلوارها و معابر اصلی ، پارکها و بوستانها ، شهرکهای صنعتی ، ادارات و سازمانهای دولتی و روشنایی مراکز و مجتمع‌های تجاری در برنامه کاهش و تعدیل قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: بر همین اساس، نظارت عالیه بر عملکرد شرکت‌های توزیع در حوزه تعدیل روشنایی معابر در برنامه‌ شرکت توانیر قرار دارد که عملکرد شرکت توزیع برق خراسان رضوی در تعدیل روشنایی معابر نیز در روزهای ۱۱ و ۱۲ تیرماه مورد ارزیابی ناظر عالیه توانیر قرار گرفت.

وی بیان کرد: در این ارزیابی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت روشنایی استان و اقدامات انجام شده تاکنون به ناظر، وضعیت تعدیل روشنایی معابر پنج شهرستان نیشابور ، سبزوار ، تربت جام ، فریمان و زبرخان طی دو شب توسط ناظر توانیر بررسی میدانی شد و مدیران برق شهرستانهای مزبور گزارش عملکرد خود را در این باره ارایه دادند.

رضایی ادامه داد: ناظر عالیه توانیر نیز ضمن قدردانی از اقدامات شهرستانعا در تعدیل و کاهش روشنایی معابر ، عملکرد شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی را در این زمینه مثبت ارزیابی کرد.

مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع برق خراسان رضوی گفت: این شرکت تاکنون بیش از ۹۰ هزار چراغ در معابر به توان بیش از ۱۵ مگاوات را تعدیل کرده است.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۱۷ تیر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

چهار × 1 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image