پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز جمعه ۱۴۰۳/۴/۱
استقرار نخستین مرحله از اپلیکیشن وب پم با رویکرد (HSE) در ۶ شهرستان خراسان رضوی

مجری طرح مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: نخستین مرحله از طرح توسعه اپلیکیشن “وب پم” (سامانه مدیریت دارایی های فیزیکی) به صورت پایلوت در ۶ شهرستان تحت پوشش این شرکت در استان به اجرا در آمد و تا پایان اردیبهشت ماه امسال به کل استان تسری می یابد.

به گزارش روابط عمومی، ناصر نایب در بیست و هشتمین همایش استانی HSE (بهداشت، ایمنی و سلامت) در دانشگاه نیشابور افزود: طرح توسعه اپلیکیشن وب پَم در سه مرحله به اجرا درمی آید که شامل بازدید از گروه های اجرایی این طرح در مرحله اول، بازدید از ابزار و لوازم ایمنی، وسائل نقلیه، ساختمانها، تاسیسات و چک لیستهای حوزه مهندسی و نظارت تا پایان تیرماه و در مرحله دوم و نهایتا امکان ثبت معایب، درخواست کار، گزارش اجرا و نظارت دستورکارها و پروژه ها تا پایان مهرماه و در مرحله سوم توسعه اپلیکیشن می شود.

وی بیان اینکه در سال ۱۴۰۱ تعداد ۶۲ هزار دستورکار قالب فرآیند مدیریت کار در سامانه مدیریت دارایی های فیزیکی در شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی اجرا شده است، گفت: استقرار اپلیکیشن HSE وب پَم با هدف بهبود نظارت و انجام کار بدون عیب در شرکت انجام گرفته و کنترل های نظارتی در قالب چرخه مدیریت کار پیاده سازی شده است.

وی ادامه داد: نحوه بازدید فعالیت های اجرایی تا آبان ماه ۱۴۰۰ به صورت کاغذی بوده و از آن تاریخ تا اردیبهشت ماه امسال به صورت آنلاین و از طریق نرم افزار انجام می شد و با توجه به وجود برخی محدودیت ها در دسترسی به اینترنت در محل کار گروههای اجرایی، روند نظارت از ابتدای خرداد ماه سال جاری تحت اپلیکیشن وب پم قرار خواهد گرفت.

مجری طرح مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در تلاش هستیم بتوانیم با استقرار اپلیکیشن وب پم که قابلیت مکانیابی بازدید کننده و ثبت چک لیست های بازدید بصورت آفلاین در محل کار بدون نیاز به اینترنت را دارد، کیفیت بازدید های ایمنی را ارتقا دهیم.

نایب در ادامه به برخی دیگر از اهداف توسعه اپلیکیشن از قبیل ثبت واقعی بازدیدها، کنترل احراز صلاحیت نفرات گروه های اجرایی، عدم امکان انجام بازدید بعد از اجرای دستور کار، کنترل دقیق موقعیت مکانی بازدیدکننده، امکان ثبت بازدید در صورت عدم دسترسی به اینترنت، کاربرپسندی بالاتر فرم بازدید گروه های اجرایی در نرم افزار و در نهایت امکان دسترسی به جزئیات دستور کار در محل اجرای کارگروه اشاره کرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

چهار × 2 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image