پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۸
اعمال ۲۷ میلیارد ریال پاداش در قبوض مشترکین خانگی خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: همزمان با اجرای پویش «با انرژی» در استان از ابتدای خرداد ماه تا پایان آن ۲۷ میلیارد و ۱۳۷ میلیون ریال پاداش در قبوض مشترکین خانگی استان اعمال شد.

به گزارش روابط عمومی، علیرضا خدابنده افزود: در این مدت ۴۴۹ هزار و ۶ مورد قبض برای مشترکین برق خانگی خراسان رضوی صادر شده که از این تعداد برای ۲۶۰ هزار و ۲۰۳ قبض پاداش اعمال شده است.

وی میزان انرژی صرفه جویی شده از محل قبوض مشمول پاداش در خرداد ماه خراسان رضوی را ۱۶ میلیون و ۴۸۲ هزار و ۱۹۳ کیلووات ساعت ذکر کرد.

خدابنده ضمن دعوت مجدد از مشترکین برای کاهش ۱۵ درصدی مصرف برق و پیوستن به پویش با انرژی، تنظیم دمای کولر گازی بر روی ۲۴ درجه، استفاده از دور کُند کولر آبی، استفاده از سایبان برای کولر آبی، عدم استفاده از وسایل برقی پرمصرف در ساعات اوج مصرف برق را بهترین راهکارهای صرفه جویی و افزایش شانس برنده شدن از میان ۳۰۰ دستگاه خودرو و میلیون ها جوایز ارزنده دیگر بیان کرد.

شایان ذکر است شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی یک میلیون و ۴۴۴ هزار و ۴۰۵ مشترک دارد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۱۵ تیر ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

دو × چهار =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image