پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۸
بازدید اعضای کارگروه ADMS شرکت توزیع برق خراسان رضوی از شرکت آب و فاضلاب مشهد

مجری ADMS شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: تعدادی از اعضای کارگروه ADMS این شرکت در راستای ایجاد بستر لازم در سامانه اسکادا برای تکمیل اجزای مهم (SCADA-OMS-DMS) از شرکت آب و فاضلاب مشهد دیدن و با دست‌اندرکاران این حوزه گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی، مهدی دباغ افزود: اعضای کارگروه ADMS در این دیدار به تبادل تجربیات با دست‌اندرکاران شرکت آب و فاضلاب مشهد پرداختند و در جریان روش هوشمندسازی در شرکت مزبور قرار گرفتند.

وی بیان کرد: تجربیات و دانش پیاده سازی استاندارد IEC 61968 در شرکت توزیع برق خراسان رضوی که توسط اعضای کارگروه ADMS مطرح شد، مورد توجه کارکنان شرکت آب و فاضلاب مشهد قرار گرفت.

مجری ADMS شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در این دیدار پیشنهادهایی نیز برای بازدید از شرکت «بهپویان» به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه هوشمندسازی، شرکت «صبا انرژی» و تولید کنندگان نرم افزارهای بومی «اسکادا» و نشست با کارشناسان شرکت توزیع برق خراسان رضوی و شرکت آب و فاضلاب مشهد مطرح شد که مورد توافق دو طرف قرار گرفت.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

8 + 2 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image