پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸
بازطراحی و ارائه سیستم جدید کدینگ حسابداری در سامانه ERP

با هدف تغییر در ساختارهای اطلاعاتی و به منظور افزایش بهره وری، هزینه یابی دقیق و ارتباط پویا با ساختار بودجه و پروژه های شرکت ، بازطراحی و ارائه سیستم جدید کدینگ حسابداری انجام شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی، ابوالفضل بیگی قائم مقام پروژه ERP طی گفتگویی با بیان این مطلب که امروزه در جهت تصمیم گیری با دقت و سرعت بالا نیازمند وجود ساختارهای اطلاعاتی هستیم که بتوان با اتکا به آنها در کوتاهترین زمان بهترین و مطمئن ترین تصمیمات را اتخاذ کنیم؛بر ایجاد زیر ساخت و بستر مناسب و وجود سیستم های اطلاعاتی پویا و قدرتمند تأکید نمود.
بیگی در ادامه افزود : در همین راستا با بهره مندی از دانش و تجربه سازمان های موفق و با برگزاری جلسات کارشناسی متعدد و استفاده از نظرات کارشناسان خبره و مشاوران شرکت ، بازنگری و پالایش اطلاعات پایه و چیدمان ساختار تفصیلی شناور و همچنین همسازن سازی سطوح و ساختار حساب ها با سیستم بودجه مدنظر قرارگرفت.
وی با اشاره به سامانه جامع نرم افزاری ERP و امکاناتی که این سیستم در این بازطراحی در اختیار قرارداده است، گفت : ماحصل این تلاش ایجاد ساختار کدینگی است که امکان پاسخ¬گویی به نیاز شرکت در بخش تهیه صورت های مالی، گزارشات هوش تجاری، گزارشات هیئت مدیره و گزارشهای متنوع برای استفاده کنندگان برون سازمانی با سرعت و دقت بالا فراهم می آورد.
بیگی در انتها یادآور شد : از این سیستم کدینگ به عنوان داده مرجع مدل حسابداری در زیرساخت سامانه جامع نرم افزاری برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) استفاده خواهد شد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۹ | تاریخ بروز رسانی: ۱۰ دی ۱۳۹۹ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

16 + پانزده =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image