پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶
با حضور استاندار : ۲۵ پروژه بزرگ برق رسانی خراسان رضوی به بهره برداری رسید

همزمان با دهه فجر، بهره برداری از ۲۵ پروژه بزرگ برق رسانی در خراسان رضوی طی آیینی با حضور استاندار و سایر مسوولان در محل شرکت توزیع نیروی برق استان به بهره برداری رسید.
استاندار خراسان رضوی عصر چهارشنبه در مراسم بهره برداری از این پروژه ها گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی برای مردم داشته که نتیجه و نمود این دستاوردها در طول زمان مشخص می شود.
یعقوبعلی نظری بیان کرد: اگر استقلال، آزادی و هویت ملی منتج از پیروزی انقلاب اسلامی نبود، توسعه زیرساختها و پیشرفتهای اقتصادی در نقاط مختلف شهری و روستایی انجام نمی گرفت و همه این ثمرات و موفقیتها به برکت انقلاب است.
وی اظهار داشت: بهترین شیوه برای شکرگزاری انقلاب اسلامی کمک به استحکام و حفظ این نظام است که توسعه برق رسانی در کشور هم به این مهم کمک کرده چرا که بسیاری از اقدامات وابسته به برق است.
استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به نیاز بخشهای مختلف استان به برق، خدمات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی باعث رونق گسترده اقتصادی شده و نباید هیچ سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی در استان معطل برق بماند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این مراسم در تشریح ۲۵ طرح بزرگ برق رسانی که امروز به صورت همزمان بهره برداری شد، گفت: مجموع اعتبار هزینه شده برای این پروژه سه هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال است.
محسن ذبیحی اظهار داشت: از این تعداد پروژه ۱۴ مورد مربوط به هوشمندسازی و اتوماسیون شبکه های برق، تامین برق ۱۱ روستای بدون برق، تامین برق ۳۰۰ خانوار عشایری از طریق نصب سامانه های خورشیدی، تامین برق ۳۳ مجتمع مسکونی مربوط به طرح اقدام ملی مسکن و طرح مسکن مهر، ۹۰۰ پروژه توسعه و بهینه سازی شبکه های برق شهری و روستایی است.
وی توسعه شبکه روشنایی معابر، نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه های برق، تبدیل شبکه های فشار ضعیف سیمی به کابل خودنگهدار به میزان ۴۷۷ کیلومتر و اجرای طرح بهارستان (بهسازی و ساماندهی شبکه های برق روستایی) برای ۴۰۰ روستای خراسان رضوی را از دیگر پروژه های بهره برداری شده برشمرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ | تاریخ بروز رسانی: ۱ اسفند ۱۴۰۰ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

4 × 1 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image