پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰
بررسی ساختار نیروی انسانی معاونت مالی شرکت توزیع برق خراسان رضوی

مدیر ساماندهی و طبقه بندی مشاغل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی از بررسی ساختار نیروی انسانی معاونت مالی و پشتیبانی این شرکت در نشستی با مدیران این بخش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، جلال عزیزی فر در این باره گفت: در این نشست سه ساعته در ابتدا محدودیتهای مربوط به تغییرات ساختاری، تعداد پستهای سازمانی، جداول آماری توضیحاتی ارایه شد.

وی بیان کرد: در ادامه این نشست ساختار هر یک از تنورهای زیرمجموعه معاونت مالی و پشتیبانی بررسی و مدیران آن حوزه ها توضیحاتی در این باره ارایه کردند.

عزیزی فر اظهار داشت: پس از بررسی هر یک از امورهای معاونت مالی و پشتیبانی و در جمع بندی نظرات مدیران آن بخش، “حسین وفایی” معاون مالی شرکت پیشنهاداتی را ارایه کرد.

مدیر دفتر ساماندهی و طبقه بندی مشاغل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: پیشنهادهای مزبور پس از ثبت در صورتجلسه و جمع بندی موارد سایر معاونتها، برای دفتر هیات مدیره و مدیریت عامل ارسال خواهد شد که تغییرات پیشنهادی با استدلالها و توضیحات لازم ارایه شده تا پس از اتخاذ تصمیمات، اقدامات مقتضی انجام گیرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

پنج × 5 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image