پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰
بررسی طرحهای اولویت دار شرکت توزیع برق خراسان رضوی در کلات 

«سید حمید شهرآیینی» مدیر نظارت و کنترل برنامه و پروژه و «جواد دیباج» مجری برق رسانی به چاه های کشاورزی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی روند اجرایی طرحهای اولویتدار شرکت در شهرستان کلات را مورد بازدید و بررسی نزدیک قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، آنان در بازدید میدانی از این طرحها، نحوه تهیه و اجرای پروژه ها در طرح بهارستان و طرح تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار را بررسی کردند.

مسئولان مزبور در شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی همچنین در نشستی با مدیر برق کلات در محل مدیریت برق این شهرستان، مشکلات طرحها را بررسی کردند و راهکارهای لازم را برای رفع موانع پیش رو ارائه دادند.

مدیر برق کلات در زمینه اجرای این طرحها گفت: هشت پروژه در قالب طرح بهارستان (اصلاح و بهسازی شبکه روستایی) در روستاهای “حصار، حاجی آباد، اسدآباد، بابارمضان، آپارده، برج، توسلی بالا و توسلی پایین” از توابع این شهرستان تهیه و اجرا شده است که در مجموع ۶۰ درصد پیشرفت اجرایی دارد.

حامد ده یادگاری اظهار داشت: ۳۳ کیلومتر پروژه برای تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در شهرستان کلات تهیه شده که از ابتدای امسال تاکنون هفت کیلومتر از این شبکه به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۱۴ دی ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

1 × یک =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image