پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸
برق ۲۵ اداره پرمصرف در خراسان رضوی قطع شد

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: برق ۲۵ اداره و سازمان پرمصرف زیر پوشش این شرکت در استان خراسان رضوی روز دوشنبه ۲۳ خرداد ماه در راستای کنترل مصرف برق ادارات و سازمانهای عمومی قطع شد.

سید مجید آزیز با اعلام این خبر افزود: ادارات و سازمانهایی که برق آنها امروز در خراسان رضوی قطع شده است در شهرستانهای نیشابور، سبزوار، قوچان، خواف، درگز، باخرز، تربت‌جام، کاشمر، گناباد،بردسکن، فیروزه، جوین و سبزوار فعالیت می‌کنند.

وی بیان کرد: از آنجایی که لازم است مطابق مصوبه هیات وزیران در اردیبهشت ماه امسال، ادارات و بانک‌ها و سازمان‌های عمومی، مصرف برق خود را به میزان ۳۰ درصد در ساعات اداری نسبت به دوره مشابه سال قبل و ۶۰ درصد مصرف جاری در ساعات غیر اداری کاهش دهند، لذا لوازم اندازه‌گیری این بخش از مشترکین به گونه‌ای تنظیم شده که در صورت عدم کاهش مصرف، از راه دور برق آنها قطع خواهد شد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در همین راستا امروز برق ۲۵ دستگاه اجرایی منطقه زیر پوشش شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی قطع شد.

آزیز ضمن دعوت از کلیه مشترکان به رعایت الگو و صرفه‌جویی در مصرف برق، به ویژه در ساعات اوج بار، ابراز امیدواری نمود با همکاری تمامی هم استانی‌ها بیشترین بهره‌مندی مشترکین از انرژی برق را شاهد باشیم.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

نه + هجده =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image