پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰
برگزاری جلسه کمیته عالی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل

جلسه کمیته عالی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی با حضور مدیرعامل ، معاونین بهره برداری و دیسپاچینگ ، منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی و مدیران دفاتر حراست و امور محرمانه و روابط عمومی و دبیر کمیته برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی ، در ابتدای جلسه دبیر کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل گزارشی از اقدامات انجام شده از جمله تهیه و تدوین روش اجرایی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل، تامین و نحوه نگهداری تجهیزات ضروری مقابله با بحران، الزامات نظامنامه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و قانون مدیریت بحران و سایر اقدامات را ارائه نمود .

مهندس حبیب خیردوست در ادامه ضمن تقدیر از تلاش هایی که در گذشته صورت گرفته ، خواستار تقویت جایگاه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در شرکت شد و اشاراتی نیز به موارد مهم مطرح شده در جلسه ستاد بحران استان داشت .

در ادامه جلسه مدیر عامل ضمن تاکید برنقش و جایگاه مهم مدیریت بحران تاکیداتی در خصوص بروز رسانی بانک اطلاعاتی و الکترونیکی نمودن آن (مشترکین حساس و مهم، فیدرهای حساس و مهم، لیست جامع مراکز حساس و مهم دارای مولد اضطراری، اکیپ های اجرایی، تجهیزات بحران ، ناوگان خودرویی، مولدهای اضطراری شرکت، لیست مراکز حساس و مهم، پیمانکاران) ، برگزاری حداقل دو نوبت مانور موثر و مفید در طی سال و اهمیت خاص دادن به آموزشهای تخصصی تمامی عوامل موثر در مدیریت بحران و پدافند غیر عامل داشت .

مهندس ذبیحی همچنین بر ایجاد ساختار سازمانی مناسب و کارآمد بر اساس قانون مدیریت بحران و پدافند غیر عامل ، بررسی و اقدام لازم جهت راه اندازی مراکز عملیاتی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در ۵ نقطه از استان ، بررسی دستورالعمل اجرایی مقاوم سازی شبکه مبتنی بر اطلس آسیب پذیری شبکه بر پایه GIS و ضرورت توجه همه جانبه تمامی ارکان شرکت به مسئله مدیریت بحران و پدافند غیر عامل داشت .

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ | تاریخ بروز رسانی: ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

10 − 7 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image