پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
برگزاری دو دوره آموزشی فنی برق برای شهرستانهای غرب خراسان رضوی در سبزوار

مدیر دفتر آموزش و برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: دو دوره آموزشی فن ورز شبکه هوایی (سیمبانی) و تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار ویژه همکاران مدیریتهای برق شهرستانهای سبزوار و جوین در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی، محمدحسین مقدسان افزود: با هماهنگی و همکاری مدیریت برق و اداره فنی و حرفه ای سبزوار، برگزاری دوره ۱۳۹ ساعته فن ورز شبکه هوایی برای ۵۴ کارآموز جوان و جویای کار از ۱۳ شهریور ماه در محل مدیریت برق این شهرستان آغاز شده است.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری این دوره تقویت بنیه نیروی انسانی و مدیریت برق شهرستان سبزوار و شهرستانهای مجاور است که پیش بینی می شود دوره آموزشی تئوری و عملی مذکور ظرف مدت یک ماه آینده پایان یابد و پس از برگزاری آزمون مربوطه، نیروهای جدید وارد عرصه کار و تلاش خاص در صنعت برق استان شوند.

مدیر دفتر آموزش و برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: دوره آموزشی تئوری و عملی تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در مدیریت برق شهرستان سبزوار نیز با همکاری دفتر برنامه ریزی و آموزش، مجتمع آب و برق خراسان در مدیریت برق سبزوار نیز در حال برگزاری است.

مقدسان افزود: این دوره آموزشی ویژه ۱۰۲ نفر از همکاران مدیریت برق شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای و شهر فیروزه در قالب پنج گروه و در راستای تقویت بنیه اجرایی نیروی انسانی شرکتهای پیمانکار شبکه و مدیریتهای برق آن شهرستانها برگزار شده است.

وی بیان کرد: در پایان هفته جاری آخرین گروه نیز از جامعه هدف این دوره آموزشی، مرحله عملی دوره را به اتمام می رسانند که در آینده نزدیک شاهد تلاش خاص نیروهای آموزش دیده جدید درطرح جهادی تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار خواهیم بود.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲ مهر ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

2 × 3 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image