پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۸
بستر تایید کالای کمیسیون فنی مدیریت برق شهرستانهای خراسان رضوی در ERP فراهم شد

مدیر دفتر کنترل کیفی کالا و تجهیزات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: با حمایت معاونت مهندسی و نظارت شرکت، زمینه تایید کالای کمیسیون فنی مدیریت های برق شهرستانها در بستر ERP فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی، احسان سیاح زاده افزود: این بستر شامل همه طرحهایی می شود که تامین کننده کالای پیمانکار یا متقاضی هستند، در این راستا تطبیق دپو با نمونه کالا همراه با ارسال راهنمای کار در بستر ERP انجام می شود.

وی اظهار کرد: در این مرحله با ایجاد تب تایید کمیسیون فنی مدیریت برق شهرستان، کالای مذکور که در پروژه برآورد هزینه و درج شده است، همراه با برند مورد استفاده به صورت دستی در سیستم ERP ثبت می شود.

سیاح زاده اضافه کرد: این در حالی است که بدون انجام مراحل تایید کالا در بستر ERP، در ثبت پیشرفت پروژه و تحویل تحول آن وقفه ایجاد خواهد شد.

مدیر دفتر کنترل کیفی کالا و تجهیزات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: ایجاد شفافیت، سرعت و دقت و همچنین ایجاد امکان کنترل مضاعف بر فعالیت های کمیسیون فنی شهرستان ها از مهمترین دلایل اقدام مزبور برای تایید کالا است.

سیاح زاده افزود: در مراحل بعدی و تکمیلی این فرآیند، مواردی از جمله الزام به انتخاب برند مطابق با وندور از فهرست کشویی ظاهر شده (عدم ورود دستی اطلاعات)، گزارش کالای مورد استفاده از یک برند خاص، ردیابی محصول، امکان درج عیب مشاهده شده در یک یا چند کالای خاص شبکه در پروژه های اتمام یافته برای استخراج نرخ خرابی ها، اتصال با مشخصات فنی، ایجاد گزارش های متنوع مربوطه و مورد نیاز و … پیش بینی شده است.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

هفت + دو =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image