پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۸
بیش از ۹۰ هزار انشعاب برق در دولت سیزدهم به متقاضیان خراسان رضوی واگذار شد

مدیر دفتر نظارت بر خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا پایان نیمه نخست امسال ۹۰ هزار و ۱۷۱ انشعاب جدید برق به متقاضیان در استان واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، محمود صالحیان افزود: از این تعداد ۳۶ هزار و ۳۷۶ انشعاب برق مربوط به سال ۱۴۰۰، ۳۵ هزار و ۴۵۴ انشعاب برق مربوط به سال ۱۴۰۱ و ۱۸ هزار و ۳۴۱ مورد انشعاب مربوط به نیمه نخست امسال بوده است.

مدیر دفتر نظارت بر خدمات مشترکین شرکت توزیع برق خراسان رضوی گفت: ۱۸ هزار و ۳۴۱ مورد انشعاب جدید برق واگذار شده در نیمه نخست امسال به مبلغ ۳۸۵ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریال بوده است.

صالحیان اظهار داشت: از این تعداد ۱۲ هزار و ۳۳۸ انشعاب در بخش خانگی واگذار شده که بیشترین حجم فروش انشعاب در نیمه نخست امسال را به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: سایر انشعابهای جدید برق مربوط به حوزه عمومی با ۵۳۲ مورد، حوزه کشاورزی با ۲۴۷ مورد، حوزه صنعتی با ۸۰ مورد، حوزه تجاری با سه هزار و ۶۸۵ مورد و حوزه روشنایی معابر با ۲۲۸ مورد بوده است.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۲۰ آبان ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

چهارده − پنج =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image