پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
تأکید مدیرعامل بر پرداخت مطالبات کارکنان شرکت های کارگزاری

در جلسه فوق العاده ای که به منظور بررسی عملکرد شرکت های کارگزاری خدمات مشترکین در خصوص پرداخت مطالبات کارکنان این شرکت ها برگزار شد ، مدیرعامل ضمن تأکید بر رعایت موازین حقوقی و قانونی ، پرداخت مطالبات به حق نیروهای شاغل در این بخش را خواستار شد .
به گزارش دفتر روابط عمومی ، در جلسه ای که با حضور مدیرعامل ، معاون فروش و خدمات مشترکین و مدیران امور مالی و دفاتر حقوقی و رسیدگی به شکایات و روابط عمومی برگزار شد ، مهندس ذبیحی با بیان این نکته که در سیاست کلی شرکت ، نیروهای انسانی فارغ از هر نوع قرارداد مورد توجه و احترام می باشند ، گفت : علیرغم همه مشکلات مالی ، بایستی مدیران شرکت به گونه ای برنامه ریزی کنند تا پرداخت حقوق کارکنان پیمانی ، همزمان با نیروهای امانی انجام شود .
مدیرعامل با تأکید بر اهمیت ارائه مطلوب خدمات به منظور جلب رضایت مردم ، دستور داد با هماهنگی معاونت فروش و خدمات مشترکین ، امور مالی و مدیران عامل شرکت های کارگزاری ، مشکلات موجود در اسرع وقت مرتفع و پیش بینی لازم برای ماه های آتی به عمل آید .
لازم به ذکر است مهندس دهقان معاون فروش و خدمات مشترکین نیز ضمن اشاره به ارتباط نزدیک و دوسویه با کارکنان در تمامی سطوح ، بر لزوم انجام به موقع تعهدات شرکت به مردم تأکید و ابراز امیدواری نمود مشکلات مالی ، خللی در انجام کارها و ایفای وظایف ایجاد نکند .

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ | تاریخ بروز رسانی: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

هشت − دو =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image