پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۴
تجلیل از بانوان شرکت در سالروز میلاد پربرکت حضرت فاطمه زهرا (س)

در سالروز میلاد گل سرسبد عالم خلقت حضرت ام ابیها حضرت زهرا (س)جلسه تجلیل از بانوان شاغل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی با حضور مدیرعامل ، اعضای شورای فرهنگی و همکاران خانم شاغل در ستاد شرکت(به نمایندگی از بانوان شاغل در شرکت) برگزارشد.
در ابتدای این جلسه خانم مهرناز زمانی مشاور مدیر عامل در امور بانوان ، گزارشی از وضعیت بانوان ارائه و در ادامه هر یک از خانم های حاضر در جلسه ، مسائل مربوط به حوزه بانوان را مطرح کردند .
مدیریت محترم عامل نیز ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن ، طی سخنانی ضمن تأکید بر اصل شایسته سالاری به ویژه در انتخاب مدیران شرکت ، جنسیت را مانعی برای ارتقای شغلی ندانست و تأکید نمود ،  شایسته سالاری اصل و بنای انتخاب مدیران شرکت می باشد و در هرحوزه ای که فرد شایسته ای داشته باشیم، فارغ از جنسیت انتخاب خود را انجام خواهیم داد و در رابطه با رشد وارتقا سازمانی برای بانوان محدودیت قائل نیستیم.
مهندس ذبیحی تلاش برای خدمت رسانی شایسته به مردم و تربیت نسل حساس به ارزش های اصیل  اخلاقی را نکته مهمی دانست که لازم است در این جهت برنامه ریزی و تلاش شود .
شایان ذکر است درپایان مراسم ، با اهدای لوح و کارت هدیه از بانوان تجلیل شد .

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | تاریخ بروز رسانی: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

یک × 3 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image