پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰
خدمتی جدید از مرکز پشتیبانی فنی شرکت توزیع برق خراسان رضوی

رئیس مرکز پشتیبانی فنی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در سال جاری این مرکز مجهز به ۲ دستگاه مسیریاب (عیب یاب) فشار ضعیف مدل MRT ۷۰۰ گردیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، غلامرضا اسلامی افزود: این مهم در راستای ماموریت و فرهنگ سازمانی به منظور خدمت رسانی شايسته و با کیفیت به ذینفعان با بکارگیری دانش و فناوری و با حمایت معاونت بهره برداری، مجری طرحهای عمرانی و مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری بدست آمده است.

وی اظهار داشت: این دستگاه ضمن عیب یابی در حوزه فشار ضعیف و مسیریابی کابل در حوزه فشار ضعیف و فشار متوسط، قادر به شناسایی انشعابات غیرمجاز به صورت دقیق و نقطه زنی است.

وی بیان کرد: مرکز پشتیبانی فنی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی به صورت پایلوت در همکاری با مجری کاهش تلفات و مدیر دفتر لوازم اندازه گیری، طرح شناسایی انشعابات غیرمجاز زیر سطحی را در شهرستانهای گلبهار و چناران اجرا کرده است.

رئیس مرکز پشتیبانی فنی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی ادامه داد: در این راستا تاکنون ۲۳ نقطه و در مجموع ۲ هزار و ۷۹۳ متر شبکه زمینی و همه انشعابات غیرمجازی که به صورت دفنی احداث شده بود شناسایی و توسط کارکنان شهرستان جمع آوری و افزون بر پلمب ملک، متخلفین نیز به مراجع قضایی معرفی شدند.

اسلامی شاخص ترین مورد شناسایی انشعاب غیر مجاز را ،کشف انشعاب غیرمجاز با کابل سه فاز با مقطع ۱۲۰ میلیمتر مربع مسی به طول ۱.۲ کیلومتر در شهرستان گلبهار ذکر کرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

شانزده − سه =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image