پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳
خراسان رضوی تا ۶ درجه گرم تر می شود، مشترکین در مصرف برق صرفه جویی کنند

هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به روند افزایشی دما در استان اعلام کرده است، برای سه‌شنبه هفته جاری میانگین دما در خراسان رضوی بین ۴ تا ۶ درجه افزایش می‌یابد.

به گزارش ایرنا، بیشینه دمای هوای خراسان رضوی در مناطق گرمسیر برای روزهای میانی هفته آینده به ۴۰ درجه و بالاتر می رسد. روند افزایشی دما در خراسان رضوی از شنبه آغاز می شود و تا ۲۰ تیر ادامه دارد.

در همین راستا مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی از مشترکین برق در استان درخواست کرد، با رعایت الگوی مصرف و صرفه جویی در مصرف برق، امکان استفاده همگان را از نعمت برق فراهم کنند. 

سید مجید آزیز با تاکید بر این نکته که هر یک درجه گرمای هوا، باعث افزایش مصرف حدود هزار و ۵۰۰ مگاوات برق در کشور می شود، تقاضا کرد، مشترکین برق با استفاده از دور کُند کولر آبی، تنظیم دمای کولر گازی روی ۲۴ درجه و استفاده از وسایل برقی پرمصرف در ساعات غیر پیک بار، شرایط بهتری را برای تأمین برق مشترکین فراهم آورند. 

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۱۹ تیر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

نوزده − هجده =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image