پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶
دوره آموزشی «روش پاسخگویی به مراجعه کنندگان» در مشهد برگزار شد

دوره آموزشی “روش پاسخگویی به مراجعه کنندگان” شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با هدف آشنایی با آداب ارتباط و پاسخگویی مناسب به مشترکین، متقاضیان انشعاب برق و مسئولان اداری در محل ساختمان “ساپکو” مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این دوره ۲۸ نفر از مدیران و کارشناسان حوزه ستادی معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، تعدادی از مسئولان خدمات مشترکین، مسئولان بازرسی و کنترل لوازم اندازه گیری مدیریتهای برق شهرستانها حضور یافتند.

این دوره آموزشی به مدت ۱۸ ساعت با تدریس “ایمان فخاری” از اساتید صاحب نظر این حوزه و با همکاری دفتر آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی و معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۷ و ۸ آذرماه ماه با هماهنگی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

شرکت کنندگان در این دوره با مباحث آموزشی از جمله اهداف و فواید پاسخگویی، شرایط و ویژگیهای پاسخگویی، پاسخگویی به شخص و بستگان داوطلب، پاسخگویی به مسئولان اداری، پاسخگویی به مراجع قضایی و قانونی به روش کاربردی و عملیاتی آشنا شدند.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۲۱ آذر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

3 × دو =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image