پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰
دوره بازآموزی ویژه رابطان رایانه در شرکت توزیع برق خراسان رضوی برگزار شد

 

نخستین دوره بازآموزی رابطان رایانه مدیریتهای برق تابعه شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با حضور ۲۰ نفر از رابطان به همت دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) در محل ستاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس “هادی صفری” مدیر دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در این دوره از حضور رابطان رایانه مدیریتهای برق شهرستانها قدردانی کرد و به تشریح اقدامات انجام شده و برنامه های راهبردی حوزه فناوری اطلاعات پرداخت.

مهندس رئیس زاده، رئیس گروه امنیت شبکه شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این نشست افزون بر تشریح نکات مرتبط با سیاستهای امنیتی اعمال شده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به سوالات مربوطه در این حوزه پاسخ داد و فرآیندها و اقدامات مورد انتظار از رابطان رایانه مدیریتهای برق شهرستانهای استان را بیان کرد.

تشریح فعالسازی سیستم عاملها و مخاطرات آن، اقدامات گروه امنیت و دستورالعمل های ارسالی از سوی مراجع امنیتی از جمله سازمان افتا، مسائل مربوط به زیرساختها، ارتباطات شبکه شهرستانها با ستاد و انواع عیب یابی در این حوزه از سوی مسئولان مربوطه در شرکت توزیع برق خراسان رضوی از دیگر بخشهای این دوره بود. 

مسئول حفاظت IT دفتر حراست، رییس گروه امنیت، رییس گروه سخت افزار و زیرساخت به همراه کارشناسان گروه های مختلف در شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در این دوره حضور داشتند.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

4 × 5 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image