پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
دیدار با فرماندار و بازدید از مدیریت برق شهرستان فیروزه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی به همراه قائم مقام و معاون هماهنگی برق غرب خراسان رضوی ضمن دیدار با فرماندار فیروزه در جریان فعالیتهای مدیریت برق شهرستان از جمله ساختمان جدید اتفاقات برق آن قرار گرفتند

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، مهندس محسن ذبیحی در دیدار با فرماندار، مساعدت و همراهی مسوولان شهرستان فیروزه را در عبور موفقیت آمیز از پیک بار تابستان مورد تاکید قرار داد.

مدیر برق فیروزه نیز طی گفتگویی بیان کرد : طبق برنامه ریزی انجام شده برای گذر موفقیت آمیز از پیک بار تابستان، مشترکین کشاورزی فیروزه همکاری ۱۰۰ درصدی با مدیریت برق داشته اند و تاکنون خاموشی برای سایر مشترکین برق شهرستان اعمال نشده است.

حسن رحیمی با اشاره به سهمیه شهرستان فیروزه از طرح تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار در خراسان رضوی افزود: از ۲۵ کیلومتر سهمیه این شهرستان در خصوص تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار که ۱۴ میلیارد تومان هزینه دارد، تاکنون ۲۰ کیلومتر سیم مسی به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

وی خاطر نشان کرد: پارسال توسعه شبکه برق شهری و روستایی شهرستان فیروزه به میزان چهار کیلومتر انجام شده است. 

مدیر برق فیروزه در حوزه کنتورهای هوشمند گفت: تاکنون ۹۵ درصد ادارات و نهادهای عمومی وموسسات این شهرستان به کنتورهای هوشمند مجهز شده اند و نصب این کنتورها برای مشترکین در بخش کشاورزی و بخش صنعتی در حال انجام است.

رحیمی مهمترین پروژه برق رسانی شهرستان فیروزه را برق رسانی به شهرک صنعتی کمال الملک دانست و گفت: در صورتی که اعتبارات این بخش به میزان چهار میلیارد تومان تخصیص یابد این پروژه در اسرع وقت اجرا شده و به بهره برداری می رسد.

به گفته مدیر برق فیروزه طول شبکه برق این شهرستان شامل ۲۰۰ کیلومتر فشار متوسط و ۳۰۰ کیلومتر فشار ضعیف است که ۲۲ هزار مشترک این شهرستان را پوشش می دهد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲۲ تیر ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

هجده − 12 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image