پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
رئیس جدید اداره تمرکز و تهیه گزارشات مالی منصوب شد

مجتبی نداف، به عنوان رییس جدید اداره تمرکز حسابها و تهیه گزارشات مالی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی طی مراسمی با حضور معاون مالی و پشتیبانی، مدیر امور مالی و روسای ادارات مالی حوزه ستادی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی، امیرمسعود مقدم معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد آقای نداف در مدت اشتغال در مدیریت برق سبزوار و آرزوی توفیق برای وی در سمت جدید گفت: تغییر و جابجایی با نگاه رشد و ارتقا همکاران و تحقق اهداف شرکت بوده و لازمه سازمان های عملگرا و هدفمند است.

امیرمسعود مقدم افزود: به این منظور همواره جابجایی همکاران با نگاه عملکردی و در چهارچوب اهداف و برنامه استراتژیک شرکت، یکی از ضروریات در شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی محسوب شده و نسبت به آن اقدام می شود.

مدیر امور مالی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور «مجتبی نداف» در حوزه ستادی اظهار امیدواری کرد با استفاده از اندوخته ها و تجربیات ارزشمند وی در حوزه مالی، گام های موثری در اداره تمرکز حسابها و تهیه گزارشات مالی برداشته شود.

محمدرضا رستمی زاده بر اهمیت وظایف نظارتی حوزه مالی ستادی تأکید و بیان کرد: می بایست بازدید های میدانی از سر گرفته شود تا از نزدیک مسایل و مشکلات شهرستان ها بررسی و برای رفع آنها اقدامات لازم انجام شود.

در ادامه این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای «ابوالفضل بیگی» که پیش از این در حوزه اداره تمرکز بر حسابها و تهیه گزارشات مالی بوده ولی بنا به تصمیمات شرکت در پروژه ERP مشغول به کار بود، آرزوی موفقیت شد.

با این تغییر و با ابلاغ جداگانه ای، آقای بیگی به صورت کامل در آن حوزه ادامه فعالیت خواهد داد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۷ شهریور ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۷ شهریور ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

17 − 5 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image