پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
راه‌اندازی سیستم تلفن تحت IP در سطح ستاد این شرکت

مدیر دفتر فناوری اطلاعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: با تلاش متخصصان گروه زیرساخت و شبکه دفتر فناوری اطلاعات و حمایت مدیران شرکت، سیستم تلفن تحت IP در سطح ستاد شرکت توزیع برق استان خراسان رضوی در ابتدای آذر ماه و با هدف ارتقای کیفیت ارتباطات و نیز کاهش هزینه‌ها راه‌اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خرسان رضوی، هادی صفری با اشاره به اینکه در این پروژه حدود ۲۰۰ دستگاه تلفن تحت شبکه با سرعت ۱۰۰۰، برای کلیه همکاران تهیه شد، اظهارکرد: در سیستم تلفن تحت شبکه، نیازی به دستگاه سانترال نیست، در مقابل کلیه تماس‌ها از طریق سروری که به این منظور تنظیم و راه‌اندازی شده است مدیریت می‌شود.
وی افزود: همچنین به منظور دسترسی کاربران به خط تلفن آزاد، یک عدد خط E1 اختصاص داده شده که دسترسی کاربران داخل به شماره‌های بیرون سازمان را مهیا می‌کند.
مدیر دفتر فناوری اطلاعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی ادامه داد: در این سیستم، سر شماره شرکت توزیع برق استان ۳۸۱۸۹ بوده و مخاطبان خارجی با ترکیب این سرشماره با شماره داخلی تخصیص داده شده به همکاران می‌توانند مستقیما با آن‌هاتماس بگیرند. به‌عنوان مثال چنانچه فردی داخلی ۲۳۵ را داشته باشد از بیرون سازمان با گرفتن شماره ۳۸۱۸۹۲۳۵ می‌توان مستقیما با ایشان ارتباط گرفت، البته این دسترسی‌ها قابل تنظیم است.
صفری افزود: از مزایای دیگر تلفن‌های تحت شبکه، امکانات بسیار آن‌ها در انتقال مکالمه، کنفرانس تلفنی، کیفیت بالای صدا، دیجیتال بودن، نبود نیاز به کابل‌کشی مجزا تلفن، استفاده از شبکه موجود کامپیوتر، نبود نیاز به هزینه برای سیستم‌های سانترال پرظرفیت، تخصیص آسان شماره داخلی جدید، قابلیت گسترش خطوط آزاد بدون وجود محدودیت‌های سیستم‌های آنالوگ، امکانات مدیریتی فوق العاده و … است.
وی در پایان از زحمات کارشناسان؛ سعید گلرخ و علی رئیس زاده و همکارانشان که راه اندازی سیستم را به عهده داشتند تشکر کرد.

 

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۹ | تاریخ بروز رسانی: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

3 × 1 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image