پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹
سیستم GIS در گلبهار به طور کامل پیاده‌سازی شد

مدیر برق گلبهار گفت: گلبهار به عنوان نخستین شهرستان زیر پوشش شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی موفق شد سیستم GIS را به طور کامل پیاده سازی کند.

به گزارش روابط عمومی، مصطفی ایمانی افزود: مدیریت برق گلبهار به عنوان شهرستان نمونه در خراسان رضوی از طریق انعقاد قرارداد با شرکت پیمانکار، همه اطلاعات شبکه برق این شهرستان را از سطح پست فوق توزیع تا مشترک برق برداشت و در سیستم GIS ثبت کرده است.

وی بیان کرد: با توجه به نقش اساسی سیستم GIS در اهداف استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی و در راستای برداشتن گام نخست در مدیریت دارایی های فیزیکی که شناسایی دقیق دارایی ها است، پیاده سازی این سیستم افزایش دقت مطالعات مهندسی و ارایه آمار دقیق از شبکه برق را به دنبال دارد.

مدیر برق گلبهار گفت: در طرح پیاده سازی سیستم GIS در مدیریت برق این شهرستان که ۲ سال به طول انجامید، اطلاعات شبکه فشار ضعیف و ارتباطات شبکه با مشترکین به صورت کامل برداشت و ثبت شد و اطلاعات ثبت شده شبکه فشار متوسط و پست های توزیع که قبلا برداشت شده بود، مورد بازبینی قرار گرفت.

ایمانی اظهار کرد: در این راستا مدیریت برق شهرستان گلبهار موفق شد به عنوان نخستین شهرستان در سطح شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی سیستم GIS را به صورت کامل پیاده سازی کند. 

شایان ذکر است: فناوری GIS به این سیستم ها کمک می کند تا با استخراج اطلاعات جدید در مورد سرمایه گذاری ها و ریسک ها، به کاهش هزینه های نگهداری نقشه های دستی، و ارزیابی همزمان عوامل فنی، مالی و محیطی بپردازند. طرح های جامع برق رسانی و اصلاح شبکه با استفاده ازGIS دقیق تر و صحیح تر تهیه می شوند.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

17 + هجده =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image