پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
شاخصهای استاندارد ۳۴۰۰۰، نقشه راه شرکت توزیع برق خراسان رضوی در حوزه منابع انسانی

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: نقشه راه کلی در حوزه منابع انسانی شرکت رعایت بخشهای استاندارد ۳۴۰۰۰ منابع انسانی است که مدیریت فرهنگی و جاری سازی ارزشهای سازمانی و اخلاقی در آن مورد تاکید ویژه قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، امیررضا قیاسی با اشاره به تغییرات مدیریتی در حوزه شهرستانها که طی دو ماه اخیر انجام گرفته است، افزود: داشتن فرهنگ سازمانی، جهت رفتارهای پرتکرار را در شرکت تغییر می دهد و در صورتی که فرهنگ سازمانی مطلوبی در شرکت وجود نداشته باشد، بسیاری از استراتژیها و برنامه های هدفگذاری شده به سرانجام مطلوب نمی رسد.

وی با تاکید بر ارتقا و تقویت فرهنگ سازمانی در شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: مدیران شهرستانها باید تلاش کنند در عمل نیز فرهنگ سازمانی را ارتقا دهند و نسبت به تغییر برخی از موارد اهتمام داشته باشند و طی برگزاری نشستهای مختلف با کارکنان چشم انداز و ارزشهای شرکت را تشریح کنند.

معاون شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: اخلاق یک اصل حرفه ای است و کارکنان سازمان باید با رعایت اخلاق، فرهنگ سازمانی را ارتقا دهند تا به حد مطلوب آن برسند.

مهندس قیاسی با اشاره به شاخصهای مربوط به جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: با تلاش همکاران، شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی از نظر شاخصهای این جشنواره در سطح عالی قرار گرفته که این مهم برگرفته از فرهنگ سازمانی مطلوبی است که در این شرکت وجود دارد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲ آبان ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲ آبان ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

6 + 11 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image