پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸
شبکه و تاسیسات توزیع برق در خراسان رضوی با روش ترموگرافی عیب یابی شد

مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: طرح شناسایی عیوب شبکه و تاسیسات توزیع برق استان با بهره گیری از دوربین ترموویژن در سطح شهرستانها انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی، سید جواد رضائی افزود: با توجه به اهمیت برنامه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه، امسال برنامه ریزی دقیق و منظمی در این خصوص نسبت به سالهای قبل در شرکت توزیع برق خراسان رضوی انجام گرفت که در این راستا برنامه ترموگرافی تاسیسات توزیع برق در همه شهرستانها با استفاده از دوربین ترموویژن اجرا گردید.

وی بیان کرد: بررسی ترموگرافی شبکه و تاسیسات توزیع برق خراسان رضوی در قالب دو مرحله اضطراری و عادی انجام گرفته که در مرحله اضطراری پستهای هوایی، زمینی و سرکابلها بررسی شد و در مرحله عادی نیز بررسی اتصالات در سکشنها و همچنین تجهیزات حفاظتی انجام خواهد گرفت.

مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: با توجه به محدودیت تعداد ترموویژن در خراسان رضوی مقرر شد شهرستانهای دارای ترموویژن همکاری لازم را با شهرستانهای مجاور فاقد این دستگاه داشته باشند که خوشبختانه این مساعدت باعث شد اجرای برنامه با کمترین انحراف انجام شود.

رضائی اظهار داشت: از ابتدای اجرای طرح عیب یابی شبکه برق در خراسان رضوی تاکنون تعداد هفت هزار و ۱۵۰ پست هوایی ، ۱۲۰ پست زمینی و هزار و ۸۳ سرکابل بررسی شد که عیوب آنها در نرم افزار وب پم ثبت و دستورکارها با اولویت برای رفع عیوب صادر شده است.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۱۱ تیر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

2 + 7 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image