پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز جمعه ۱۴۰۳/۴/۱
شکل گیری تحولی جدید در کارگزاریهای شرکت توزیع برق خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: با تلاش مدیران و دستاندرکاران حوزه کارگزاری شرکت، میزان زیادی از نابسمانی های این بخش برطرف شده و تحول جدی در حوزه کارگزاریها شکل گرفته است.

به گزارش روابط عمومی، مهندس محسن ذبیحی در گردهمایی ماموران قرائت کارگزاریهای مدیریتهای برق شهرستانهای خراسان رضوی که در محل هتل ثامن برگزار شد، افزود: در سه سالی که از عمر کارگزاریها در شرکت توزیع برق استان می گذرد، اقدامات خوبی انجام گرفته و پیشرفتهای قابل توجهی بدست آمده است.

وی اظهار داشت: یکی از اقدامات این شرکت مبنی بر ایجاد سبد کار برای ماموران قرائت کارگزاریها باعث افزایش مسئولیتها و وظایف آنان شده که این موضوع ضمن افزایش بهره وری زمینه پیشرفت و جابه جایی آنان در بخشهای مختلف شرکت را افزایش می دهد.

مهندس ذبیحی با بیان اینکه کاستی ها در حوزه رسیدگی به کارگزاریها را می پذیریم، گفت: در حال حل و فصل سایر مشکلات باقی مانده بویژه بخش پرداخت حق و حقوقات ماموران قرائت و رفع مسائل کارگزاریها هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در سال آینده دو یا سه طرح بزرگ در حوزه کارگزاریها و خدمات مشترکین شرکت اجرا می شود که برای به ثمر نشستن آنها نیاز به همکاری و کمک مناسب ماموران قرائت هستیم.

وی به اهمیت حریم بانی و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی از مشترکین اشاره و بیان کرد: در صورتی که وصول مطالبات به موقع انجام نشود، ضرر زیادی متوجه شرکت خواهد بود، همچنین چشم پوشی ماموران قرائت در بحث حریم ها، باعث بروز خطر جدی خواهد شد لذا ماموران به هیچ وجه نباید کوتاهی در تعهد خود نسبت به حریم بانی داشته باشند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این همایش با اشاره به جدیت شرکت در رفع مشکلات کارگزاریها گفت: کارکنان بخش کارگزاریها اقدامات خوبی در حوزه وصول باکرامت مطالبات داشته اند و با کمک آنان گامهای بلند در حوزه پیاده سازی GIS مشترکین، نصب QR CODE، قرائت هوشمند یا مکانیزه برداشته شده است.

مهدی دهقان به طرح “پیش بینی مصرف” اشاره و بیان کرد: این طرح به صورت آزمایشی در شهرستانهای تربت حیدریه و کاشمر اجرا شد اما مرحله نخست اجرای آن از ابتدای سال آینده در استان آغاز می شود که باعث گشایش های زیادی در مسائل مربوط به حریم بانی، رفع موانع بویژه انشعاب های غیرمجاز خواهد شد.

 

مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این همایش گفت: حوزه خدمات مشترکین، پیشخوان شرکت است و خدمات شایانی را به مشترکین ارایه می دهد لذا باید بسترهای فسادخیز در این بخش به کلی از بین رفته و کارکنان در فضای سالمی فعالیت کنند.

حسین هراتی نیا با بیان اینکه تعارض منافع مادر همه تخلفات اداری است، افزود: نظارت صرفا سیستمی نیست و یکی از چالشها در حوزه شهرستانها این است که شاخصهای بررسی ارایه خدمات فقط از طریق سیستم پیگیری می شود که این مهم، نیاز را به طور کامل مرتفع نخواهد کرد لذا باید مدیر برق شهرستان با تعدادی از مشترکین تماس گرفته و میزان رضایت آنان را جویا شود.

مجری کارگزاریهای خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این همایش گفت: امسال با توجه به مانوری که در حوزه وصول مطالبات به اجرا رسیده، شاخص تلفات برق کاهش یافته و این شرکت تا پایان سال به شاخص های مورد انتظار توانیر دست خواهد یافت.

مسعود نژادعبدالله افزود: کارگزاریها مسئولیت تشخیص و نظارت بر وصول مطالبات را برعهده دارند و باید این وظیفه را به صورت هدفمند، ماهرانه و همسو انجام دهند، در صورتی که داده های مناسبی از سوی کارگزاریها بدست نیاید نمی توان عملکرد شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی را در بخش مورد نظر به درستی ارزیابی کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید لایه های نظارتی در حوزه کارگزاریهای شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی بیش از پیش تقویت شود، گفت: مشکلاتی که کارگزاریها در شهرستانها دارند تا زمانی که به مرکز استان برسد و قابل حل باشد، مدتی به طول می انجامد لذا باید در این زمینه تدبیر کرد.

شایان ذکر است، در پایان این گردهمایی از تعدادی ماموران قرائت برگزیده کارگزاریهای مدیریت برق شهرستانهای خراسان رضوی با اهدای لوحی قدردانی شد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

هفت − 2 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image