پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
شیوه های تامین برق سه مشترک بزرگ شهرستان زاوه بررسی شد

شیوه های تامین برق مورد نیاز سه واحد صنعتی به عنوان مشترکین بزرگ زاوه با حضور مدیر دفتر مهندسی و مطالعات شبکه شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی به همراه یکی از کارشناسان این بخش در بازدیدها و برگزاری نشست مشترک در محل مدیریت برق آن شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، در بازدید یکروزه مهندس انبیایی و مهندس زارع حسینی از کارخانه “راویس سازه”، “مینا کاوان” و همچنین مسیر تامین برق آن مشترکین تا پست دولت آباد مشکلات موجود در این مسیر مورد بررسی قرار گرفت.

مدیران مزبور در شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی بعد از بازدید طی نشستی در محل مدیریت برق زاوه، در خصوص شیوه های تامین ۲٫۵ مگاوات برق مورد نیاز کارخانه “راویس سازه” و ۴٫۸ مگاوات برق مورد نیاز کارخانه “میناکاوان” و مسیرهای پیشنهادی در این خصوص با استفاده از سامانه GIS به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مدیر و کارشناس دفتر مهندسی و مطالعات شبکه شرکت همچنین نشستی با مدیران کارخانه سیمان زاوه داشتند و در خصوص روش تامین برق مورد نیاز این کارخانه توضیحاتی به آنان ارایه دادند.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

دو × 2 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image