پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۲/۱
صدور ۱۴۲ سند ملکی تک برگی برای شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی

مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: تاکنون با همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک استان برای ۴۱۱ ملکی که در اختیار شرکت است، با پیگیری ادارات برق شهرستانها، ۱۴۲ سند تک برگی معادل ( ۳۵ درصد املاک ) و تعداد ۲۱۰ مورد سند عادی صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، کامران زیبایی افزود: در نشست هماهنگی مدیرعامل این شرکت با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان ضمن اشاره به اسناد مزبور اعلام شد که تاکنون شهرستانهای چناران، داورزن و صالح آباد در بین سایر شهرستانهای خراسان رضوی بیشترین عملکرد را در دریافت اسناد تک برگی و عادی املاک شرکت توزیع نیروی برق استان داشته اند.

مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در این نشست شتاب بخشی برای دریافت اسناد تک برگی و نقشه برداری املاک شهرستان ها و ثبت در سامانه شمیم توافقات مناسبی انجام گرفت و مدیرعامل شرکت اظهار امیدواری کرد که با پیگیری دفتر حقوقی و مدیران برق شهرستان ها و تعامل حاصل شده با ادارات ثبت اسناد در یک اقدام ضربتی، دریافت اسناد تک برگی با سرعت بیشتری انجام شود.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲ تیر ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲ تیر ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

سیزده + 4 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image