پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲
ضرورت مشارکت همگانی برای اصلاح الگوی مصرف برق

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی بر ضرورت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی با استفاده از شیوه های نو و ابزار کارآمد تاکید کرد.

مصطفی حافظی در نشستی مشترک با مدیران روابط عمومی صنعت برق خراسان اشاره به اهمیت مشارکت همگانی گفت: همراهی سازمان ها و ادارات استان با برنامه های مدیریت بار و اصلاح الگوی مصرف برق ضروری است.

وی با اشاره به نقش دانش آموزان و نسل جوان در آینده کشور، آموزش اصولی فرهنگ استفاده صحیح از انرژی در این قشر از جامعه را بسیار مهم دانست و .بر نقش آموزش و پرورش و آموزش عالی برای تحقق این مهم تاکید کرد

در این دیدار دهرآزما، مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان، کاشی، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق مشهد و آزیز، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان خراسان رضوی، ضمن معرفی حوزه خدماتی و ظرفیت های تولید و مصرف برق در بخش های مختلف، برنامه های مدیریت بار تابستان ۱۴۰۱ در بخش های صنعتی، کشاورزی و اداری را تشریح نموده و همراهی مجموعه سازمان ها و نهادهای زیرمجموعه دولت با این برنامه ها را مورد تاکید قرار دادند.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

دو × سه =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image